Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Westerny wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Butch Cassidy i Sundance Kid


Kraj: USA
Gatunek: Westerny
Czas trwania: 110
Premiera Polska: 1969-09-23
Premiera Świat: 2010-06-25
Dystrybutor w Polsce: Vivarto

Historia typowo tragikomiczna o prawdziwych postaciach rodem z Dzikiego Zachodu - Billym Kidzie oraz Butchu Cassidym. Byli to obrabiający sejfy... czytaj więcej o "Butch Cassidy i Sundance Kid"


wstecz 1 | 2 |

Camila Mariana Davalos Marcin Prokop, Dzień Dobry TVN Alberto Del Rio, Mistrz, Świata Kobieta, Twarz, Emocje Oparta, Alyssa Miller, Bikini, Ściana Kobieta, Parasol, Mostek, Las
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0129 sek