Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Sensacyjne wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Transporter 3 (Transporter 3)


Kraj: Francja
Gatunek: Sensacyjne
Czas trwania: 105
Premiera Polska: 2008-11-26
Premiera Świat: 2009-01-16
Dystrybutor w Polsce: SPI

Frank Martin, były komandos (Jason Statham - "Przekręt") wyróżnia się w swej pracy, jako transporter - przewozi wybrane ładunki we wskazane... czytaj więcej o "Transporter 3"


wstecz 1 |... 5 | 6 | 7 |

Kobieta, Skrzynia, Grafika Kobieta, Makijaż, Wisiorek Looney Tunes, Kojot, Wiluś, Struś, Pędziwiatr Batman, Nietoperze, Cmentarz Priya Aniali Rai, Kocica Kobieta, Ręce, Pierścionki
 

Tagi strony - .

Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0245 sek