Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Psychologiczne wyświetlane w kinach:


Filmy

Film 400 batów


Kraj: Francja
Gatunek: Dramatyczne, Obyczajowe, Psychologiczne
Czas trwania: 93
Premiera Polska: 1959-05-04
Premiera Świat: 2009-01-30
Dystrybutor w Polsce: Vivarto

Filmowy debiut jednego z najbardziej uzdolnionych przedstawicieli nowej fali we Francji, pierwszy z całościowego cyklu film z tym samym, młodym... czytaj więcej o "400 batów"


wstecz 1 | 2 | 3 | 4 |

Dziewczyna, Makijaż, Włosy, Kwiatki Esther Baxter, Czerwona, Bielizna, Róże Zawodniczka, Piłka, Nożna Kobieta, Czerwone, Usta Megan Fox, Drzewo Majka, Aktorka, Joanna Osyda
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0116 sek