Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Przygodowe wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Królestwo Zwierząt - CINEMA PARK


Kraj: polska
Gatunek: Dokumentalne, Familijne, Przygodowe
Czas trwania: 180
Premiera Polska: 2007-10-22
Premiera Świat: 2007-10-22
Dystrybutor w Polsce: ...

W czasie programu odkryjemy dzika nature kazdym zmyslem. W Sali 3D, z kluczem ptakĂłw wyruszymy w ekscytujaca wyprawę w czasie ich corocznych... czytaj więcej o "KrĂłlestwo Zwierząt - CINEMA PARK"


Film Terra 3D


Kraj: USA
Gatunek: Animowane, Przygodowe, Dla dzieci
Czas trwania: 85
Premiera Polska: 2007-09-08
Premiera Świat: 2009-11-06
Dystrybutor w Polsce: Hagi Film

Mala zamieszkuje piękną planetę Terra - teren gdzie docenia się zgodę i tolerancję. Na nieszczęście spokĂłj obywateli zostaje zakłócony... czytaj więcej o "Terra 3D"


Film Arka Noego


Kraj: Włochy, Argentyna, Hiszpania
Gatunek: Animowane, Fantasy, Musicale, Przygodowe, Dla dzieci
Czas trwania: 88
Premiera Polska: 2007-06-29
Premiera Świat: 2009-05-01
Dystrybutor w Polsce: SPI

Bajkowa wersja historii o znanej wszystkim Arce Noego. Noe za rozkazem Boga tworzy arkę i wprowadza na nią istoty wszelkich gatunkĂłw. Kiedy sługa... czytaj więcej o "Arka Noego"


Film Grek Zorba


Kraj: USA, Wielka Brytania, Grecja
Gatunek: Dramatyczne, Przygodowe
Czas trwania: 142
Premiera Polska: 1964-12-17
Premiera Świat: 2011-04-08
Dystrybutor w Polsce: Vivarto

Genialny film Mihalisa Kakogiannisa, nawiązanie do powieści Nikosa Kazantzakisa, ze wspaniałą, trudną do zapomnienia kreacją Anthony'ego Quinna... czytaj więcej o "Grek Zorba"


wstecz 1 |... 25 | 26 | 27 |

Joanna Jabłczyńska, Czarna, Bielizna Timothy Mosley Kobieta, Złote, Włosy, 3D Hilary Duff, Sukienka, Łańcuszek Alexandra Adi, Kostium, Basen Mężczyzna, Kula, Siła
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0117 sek