Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Nowelowe wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Demakijaż (Demakijaż)


Kraj: Polska
Gatunek: Nowelowe
Czas trwania: 110
Premiera Polska: 2009-11-13
Premiera Świat: 2009-11-13
Dystrybutor w Polsce: Fundacja Film Polski

"DemakijaĹź" – to pełnometraĹźowy film fabularny złoĹźony z trzech półgodzinnych filmĂłw: "Non stop kolor" autorstwa Marii Sadowskiej "Droga... czytaj więcej o "Demakijaż"


Film New York, I Love You (New York, I Love You)


Kraj: USA, Francja
Gatunek: Melodramaty, Nowelowe
Czas trwania: 103
Premiera Polska: 2009-02-05
Premiera Świat: 2009-02-05
Dystrybutor w Polsce: ITI Cinema

W potężnym mieście, ktĂłre w ogĂłle nie śpi, na co dzień budzi się nowe uczucie. Genialni twĂłrcy wspĂłlnie z największymi gwiazdorami... czytaj więcej o "New York, I Love You"


Film Kocham kino


Kraj: Francja
Gatunek: Nowelowe
Czas trwania: 119
Premiera Polska: 2007-05-20
Premiera Świat: 2010-02-26
Dystrybutor w Polsce: Best Film

Chacun son cinéma'' to hołd złożony magii kina. Film, został stworzony z okazji 60. urodzin Festiwalu w Cannes w roku 2007. Obraz składa się z 33... czytaj więcej o "Kocham kino"Seksowna, Susan Ward Angelina Jolie, Fryzura Kobieta, Stylizacja, Włosów Kobieta, Skok, Niebo Kobieta, Kwiat, Dłoń Obcy, Paszcza
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0119 sek