Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Musicale wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Księżniczka i żaba


Kraj: USA
Gatunek: Animowane, Familijne, Fantasy, Musicale, Romanse, Dla dzieci
Czas trwania: 97
Premiera Polska: 2009-12-11
Premiera Świat: 2010-01-15
Dystrybutor w Polsce: Forum Film Poland

Studio Disneya wraca do znanej animacji i cech niezwykłych filmĂłw muzycznych. Tiana Ĺźyje w wypełnionym wspaniałą muzyką Nowym Orleanie. Jednego... czytaj więcej o "Księżniczka i Ĺźaba"


Film Dom chłopców


Kraj: Niemcy, Luksemburg
Gatunek: Dramatyczne, Musicale, Romanse
Czas trwania: 110
Premiera Polska: 2009-11-20
Premiera Świat: 2011-03-18
Dystrybutor w Polsce: Tongariro Releasing

Rok 1984. Frank ma 18 lat. Odchodzi z domu i udaje się do słynnego Amsterdamu. Zatrudnia się w klubie ze striptizem. Natrafia na nie mającą końca... czytaj więcej o "Dom chłopców"


Film Sława


Kraj: USA
Gatunek: Musicale
Czas trwania: 107
Premiera Polska: 2009-09-24
Premiera Świat: 2009-11-06
Dystrybutor w Polsce: Forum Film Poland

Przygody studentĂłw nowojorskiej akademii sztuki, ktĂłrych byt przepełnia zamiar, by odmienić swĂłj losĹźywot} i rozpocząć prawdziwą karierę... czytaj więcej o "Sława"


Film Arka Noego


Kraj: Włochy, Argentyna, Hiszpania
Gatunek: Animowane, Fantasy, Musicale, Przygodowe, Dla dzieci
Czas trwania: 88
Premiera Polska: 2007-06-29
Premiera Świat: 2009-05-01
Dystrybutor w Polsce: SPI

Bajkowa wersja historii o znanej wszystkim Arce Noego. Noe za rozkazem Boga tworzy arkę i wprowadza na nią istoty wszelkich gatunkĂłw. Kiedy sługa... czytaj więcej o "Arka Noego"


Film Hair (Hair)


Kraj: USA
Gatunek: Musicale
Czas trwania: 121
Premiera Polska: 1979-03-14
Premiera Świat: 2009-07-31
Dystrybutor w Polsce: Vivarto

Claude, chłopak z Oklahomy, jedzie do Nowego Jorku, by służyć w wojsku podczas wojny w Wietnamie. No i pewnie pojechałby tam i oddał życie za... czytaj więcej o "Hair"


wstecz 1 | 2 | 3 | 4 |

Esther Baxter, Czerwona, Bielizna, Róże Alessandra Ambrosio, Modelka, Wakacje Zakochani, Serial, Zmierzch Piękna, Amanda Harrington Alina Vacariu, Czerwona, Bluzka, Ciemne, Spodnie Kobieta, Makijaż, Rzęsy
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0159 sek