Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Musicale wyświetlane w kinach:


Filmy

Film KrĂłl rozrywki


Kraj: USA
Gatunek: Musicale
Czas trwania: 105
Premiera Polska: 2017-12-29
Premiera Świat: 2017-12-29
Dystrybutor w Polsce: ...

Oryginalny musical, ktĂłry ukazuje narodziny amerykańskiego przemysłu rozrywkowego. Inspirowany losami legendarnego P.T. Barnuma film opowiada... czytaj więcej o "KrĂłl rozrywki"


Film La La Land (La La Land)


Kraj: USA
Gatunek: Melodramaty, Musicale
Czas trwania: 128
Premiera Polska: 2017-01-20
Premiera Świat: 2017-01-20
Dystrybutor w Polsce:

Najnowsza romantyczna komedia muzyczna Damiena Chazelle (Whiplash) opowiada o trudnej miłości dwojga aspirujących artystĂłw. Mia (Emma Stone... czytaj więcej o "La La Land"


Film Sing (Sing)


Kraj: Japonia, USA
Gatunek: Animowane, Familijne, Komedie, Musicale
Czas trwania: 108
Premiera Polska: 2017-01-06
Premiera Świat: 2016-09-11
Dystrybutor w Polsce:

W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by... czytaj więcej o "Sing"


Film #WSZYSTKOGRA (#WSZYSTKOGRA)


Kraj: Polska
Gatunek: Musicale
Czas trwania: 94
Premiera Polska: 2016-05-06
Premiera Świat: 2016-05-06
Dystrybutor w Polsce: Next Film

Film #WszystkoGra to opowieść o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości Ĺźycia. Zosia (Eliza Rycembel) prĂłbuje zmienić świat za pomocą... czytaj więcej o "#WSZYSTKOGRA"


Film Ave, Cezar!


Kraj: USA, Wielka Brytania
Gatunek: Dramatyczne, Komedie, Musicale
Czas trwania: 94
Premiera Polska: 2016-02-19
Premiera Świat: 2016-02-19
Dystrybutor w Polsce: United International Pictures Sp z o.o

Długo oczekiwany nowy film braci Coen. Osadzona w latach pięćdziesiątych XX wieku satyra na Hollywood. Eddie Mannix (Josh Brolin), dziennikarska... czytaj więcej o "Ave, Cezar!"


Film Straight Outta Compton (Straight Outta Compton)


Kraj: USA
Gatunek: Biograficzne, Musicale
Czas trwania: 92
Premiera Polska: 2015-09-04
Premiera Świat: 2015-09-04
Dystrybutor w Polsce: United International Pictures Sp z o.o

Obraz zatytułowany "Straight Outta Compton" przedstawi historię N.W.A. (Niggaz Wit Attitudes), jednej z najwaĹźniejszych formacji gangsta rapu... czytaj więcej o "Straight Outta Compton"


1 | 2 | 3 | 4 | następna

Kobieta, Skórzana, Kurtka Melanie Thierry, Babylon Ad Keeley Hazall, Różowy, Biustonosz Olivia Munn, Basen Zakochana, Para Kobieta, Różowe, Pióra
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0131 sek