Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Melodramaty wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Paraiso Travel (Paraiso Travel)


Kraj: USA, Kolumbia
Gatunek: Melodramaty
Czas trwania: 116
Premiera Polska: 2008-01-18
Premiera Świat: 2010-11-12
Dystrybutor w Polsce: Art-House

Reina, młoda, uwodzicielska dziewczyna z Medellin planuje rozwijać się zawodowo w Nowym Jorku. Marlon, przystojny mężczyzna, zakochuje się w... czytaj więcej o "Paraiso Travel"


Film Templariusze. Miłość i krew


Kraj: Wielka Brytania, Niemcy, Szwecja, Dania, Finlandia, Norwegia
Gatunek: Melodramaty, Przygodowe
Czas trwania: 139
Premiera Polska: 2007-12-17
Premiera Świat: 2009-12-25
Dystrybutor w Polsce: Kino Świat

Jeden z najdroĹźszych filmĂłw w całej europejskiej kinematografii. „Templariusze. Miłość i krew” to wyjątkowa saga mająca miejsce w... czytaj więcej o "Templariusze. Miłość i krew"


Film Casablanca (Casablanca)


Kraj: USA
Gatunek: Melodramaty
Czas trwania: 102
Premiera Polska: 1942-11-26
Premiera Świat: 2009-09-25
Dystrybutor w Polsce: Vivarto

Jeden z najbardziej znanych filmów w historii, przez wielu traktowany, jako kultowy (m.in. przez Umberto Eco). Akcja odbywa się podczas Drugiej Wojny... czytaj więcej o "Casablanca"


wstecz 1 |... 10 | 11 | 12 |

Kobieta, Ozdoby, Choinkowe Gwyneth Paltrow, Tapczan, Poduszki Śpiąca, Kobieta, Futerko Kobieta, Makijaż, Włosy, Palce Twarz, Dziewczyny, Chusta Ashley Olsen, Twarz, Włosy
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0145 sek