Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Komedie wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Ralph Demolka w Internecie (Ralph Demolka w Internecie)


Kraj: USA 2018
Gatunek: Animowane, Komedie, Familijne
Czas trwania: 91
Premiera Polska: 2019-01-11
Premiera Świat: 2019-01-11
Dystrybutor w Polsce: ...

Akcja filmu "Ralph Demolka w Internecie” przenosi się z salonu gier do nieznanego i stale rozwijającego się świata internetu. Przy czym nie... czytaj więcej o "Ralph Demolka w Internecie"


Film Jak pies z kotem (Jak pies z kotem)


Kraj: ...
Gatunek: Dramatyczne, Komedie
Czas trwania: 90
Premiera Polska: 2018-10-19
Premiera Świat: 2018-10-19
Dystrybutor w Polsce: ...

Słodko-gorzki obraz relacji rodzinnych, dla ktĂłrego inspiracją jest prawdziwa opowieść. Pełna ironicznego humoru wizja nieszablonowej rodziny, z... czytaj więcej o "Jak pies z kotem"


Film Uprowadzona księżniczka


Kraj: Ukraina
Gatunek: Familijne, Fantasy, Komedie
Czas trwania: 88
Premiera Polska: 2018-06-22
Premiera Świat: 2018-06-22
Dystrybutor w Polsce: ...

Remik i Miłka są dla siebie stworzeni. Od pierwszej chwili wiedzą, Ĺźe nic nie moĹźe ich rozdzielić, nawet fakt, Ĺźe ona jest księżniczką, a on... czytaj więcej o "Uprowadzona księżniczka"


Film W cieniu drzewa


Kraj: Dania
Gatunek: Dramatyczne, Komedie
Czas trwania: 91
Premiera Polska: 2018-06-22
Premiera Świat: 2018-06-22
Dystrybutor w Polsce: ...

Dwa małżeństwa, jedno drzewo i sąsiedzki konflikt, ktĂłry doprowadza do nieoczekiwanych sytuacji, kiedy wszystkim puszczają nerwy, a dzikie... czytaj więcej o "W cieniu drzewa"


Film Momo


Kraj: Francja
Gatunek: Komedie
Czas trwania: 86
Premiera Polska: 2018-06-08
Premiera Świat: 2018-06-08
Dystrybutor w Polsce: ...

Nigdy nie jest za późno, na dziecko! AndrĂŠ i Laurence to bezdzietna para, mieszkająca na cichych przedmieściach ParyĹźa. Wiodą spokojne i raczej... czytaj więcej o "Momo"


Film Wyspa psĂłw


Kraj: Niemcy
Gatunek: Komedie, Przygodowe
Czas trwania: 102
Premiera Polska: 2018-04-20
Premiera Świat: 2018-04-20
Dystrybutor w Polsce: ...

Animowany film w reĹźyserii Wesa Andersona, twĂłrcy Grand Budapest Hotel. Opowieść o dwunastoletnim japońskim chłopcu imieniem Atari, ktĂłrego... czytaj więcej o "Wyspa psĂłw"


1 | 2 | 3 |... 96 | następna

Olivia Munn, Basen Aktorka, Gemma Atkinson Gimnastyczka, Przybory, Kreślarskie Modelka, Natasa Bekvalac Seksowna, Amanda Harrington Bruce, Lee, Rysunek
 

Tagi strony - .

Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0143 sek