Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Horrory wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Diabeł: Inkarnacja (Diabeł: Inkarnacja)


Kraj: USA
Gatunek: Horrory
Czas trwania: 85
Premiera Polska: 2018-12-07
Premiera Świat: 2018-12-07
Dystrybutor w Polsce: ...

Szokujące egzorcyzmy wymykają się spod kontroli, w wyniku czego młoda kobieta umiera. Kilka miesięcy później Megan Reed (Shay Mitchell... czytaj więcej o "Diabeł: Inkarnacja"


Film Halloween (Halloween)


Kraj: ...
Gatunek: Horrory
Czas trwania: 90
Premiera Polska: 2018-10-26
Premiera Świat: 2018-10-26
Dystrybutor w Polsce: ...

Jamie Lee Curtis powraca w ikonicznej roli Laurie Strode, by w ostatecznej rozgrywce stawić czoła Michaelowi Myersowi, zamaskowanej postaci, ktĂłra... czytaj więcej o "Halloween"


Film Dziedzictwo. Hereditary


Kraj: USA
Gatunek: Horrory
Czas trwania: 126
Premiera Polska: 2018-06-22
Premiera Świat: 2018-06-22
Dystrybutor w Polsce: ...

KaĹźda rodzina ma swoje sekrety. NiektĂłre wiodą prosto do piekła. Śmierć Ellen, seniorki rodziny GrahamĂłw, nie mogła być dla nikogo... czytaj więcej o "Dziedzictwo. Hereditary"


Film Prawda czy wyzwanie


Kraj: USA
Gatunek: Horrory
Czas trwania: 98
Premiera Polska: 2018-04-20
Premiera Świat: 2018-04-20
Dystrybutor w Polsce: ...

Lucy Hale (Słodkie kłamstewka) i Tyler Posey (Teen Wolf: Nastoletni wilkołak) w horrorze, w ktĂłrym zwykła popularna gra Prawda czy wyzwanie... czytaj więcej o "Prawda czy wyzwanie"


Film Ciche miejsce


Kraj: USA
Gatunek: Horrory, Thrillery
Czas trwania: 91
Premiera Polska: 2018-04-16
Premiera Świat: 2018-04-16
Dystrybutor w Polsce: ...

Nasłuchuj uwaĹźnie. Cisza pozwala przetrwać… Emily Blunt („Dziewczyna z pociągu”, „Sicario”, „Diabeł ubiera... czytaj więcej o "Ciche miejsce"


Film Escape Room


Kraj: USA
Gatunek: Horrory
Czas trwania: 91
Premiera Polska: 2018-01-19
Premiera Świat: 2018-01-19
Dystrybutor w Polsce: ...

Grupa znajomych postanawia uczcić urodziny przyjaciela w wyjątkowy sposĂłb. Wynajmują nowy, sekretny escape room, wokół ktĂłrego krążą... czytaj więcej o "Escape Room"


1 | 2 | 3 |... 18 | następna

Adriana Lima, Futro Opalona, Krupa Joasia Piraci z Karaibów, Statek, Czarnobrodego Seksowny, Mężczyzna, Strugi, Deszczu Alessandra Ambrosio, Zestaw ABC Zamyślona, Dziewczyna
 

Tagi strony - .

Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0224 sek