Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy wyświetlane w kinach:


Filmy : Jackass 3-D

Jackass 3-D


Kraj: USA
Gatunek: Dokumentalne, Komedie
Czas trwania: 94
Premiera Polska: 2010-10-13
Premiera Świat: 2010-12-03
Dystrybutor w Polsce: United International Pictures


Obsada:
Opis Filmu: Następny film obrazujący wyjątkowo idiotyczne, ale również bardzo odważne poczynania Johnny'ego Knoxville'a i jego kolegów.



Zwiastuny

Sprawdź czy "Jackass 3-D" wyświetlany jest w twoim mieście.....

Komentarze:
Brak Komentarzy


Dodaj Komentarz:

- Imię  
- Email

Zdjecia z Filmu



Dodano: 19-06-2014

Podobne z kategori : Skyfall , Gwiazda Kopernika , 5 dni wojny , Zbaw mnie ode złego ,

Kobieta, Makijaż, Kwiatki Candice Swanepoel, Bielizna Gra O Tron, Stark, Miecz Anahi Gonzales, Czarna, Bielizna Piękna I Bestia, Bella Kobieta, Łóżko, Czerwona, Wstążka
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.029 sek