Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Fantasy wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Zakazane królestwo


Kraj: USA, Chiny
Gatunek: Fantasy, Przygodowe
Czas trwania: 113
Premiera Polska: 2008-04-04
Premiera Świat: 2008-04-04
Dystrybutor w Polsce: ITI Cinema

Inspirowany chińską legendą scenariusz obrazu twórcy Johna Fusco przedstawia historię nastolatka (Angarano), który w zagadkowy sposób zostaje... czytaj więcej o "Zakazane królestwo"


Film Lato MuminkĂłw


Kraj: Polska, Finlandia, Austria
Gatunek: Animowane, Familijne, Fantasy, Dla dzieci
Czas trwania: 88
Premiera Polska: 2008-03-11
Premiera Świat: 2009-05-15
Dystrybutor w Polsce: Kino Świat

Przeciętny gorący dzień w Dolinie MuminkĂłw zostaje nagle skończony przez wybuchnięcie wulkanu, ktĂłry powoduje powĂłdĹş. Jest to dramatyczne w... czytaj więcej o "Lato MuminkĂłw"


Film Opowieść nr 52


Kraj: Grecja
Gatunek: Dramatyczne, Fantasy, Thrillery
Czas trwania: 97
Premiera Polska: 2008-01-29
Premiera Świat: 2009-12-18
Dystrybutor w Polsce: Vivarto

Czasem umysł jest niezwykle niebezpiecznym elementem, w jakim moĹźna się pojawić… Thriller rozgrywający się na granicy snĂłw i jawy. Jedną... czytaj więcej o "Opowieść nr 52"


Film Święty Mikołaj


Kraj: Finlandia
Gatunek: Dramatyczne, Familijne, Fantasy
Czas trwania: 80
Premiera Polska: 2007-11-04
Premiera Świat: 2010-11-26
Dystrybutor w Polsce: Vivarto

Dawno, dawno temu w małej miejscowości w Laponii, Ĺźył chłopak nazywając się Mikołaj. Pewnego razu pod saniami jego rodzicĂłw załamał się... czytaj więcej o "Święty Mikołaj"


Film Arka Noego


Kraj: Włochy, Argentyna, Hiszpania
Gatunek: Animowane, Fantasy, Musicale, Przygodowe, Dla dzieci
Czas trwania: 88
Premiera Polska: 2007-06-29
Premiera Świat: 2009-05-01
Dystrybutor w Polsce: SPI

Bajkowa wersja historii o znanej wszystkim Arce Noego. Noe za rozkazem Boga tworzy arkę i wprowadza na nią istoty wszelkich gatunkĂłw. Kiedy sługa... czytaj więcej o "Arka Noego"


wstecz 1 |... 16 | 17 | 18 |

Avatar, Postacie Blondynka, Twarz, Makijaż Transformers 3, Optimus Prime Seksowna, Nina Dobrev, Sweterek Portret, Kobiety, Krzyk Kobieta, Oczy, Makijaż
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0133 sek