Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy wyświetlane w kinach:


Zwiastuny Filmowe

Filmy 2014 - Zwiastuny filmów niebawem wyświetlanych w kinach

Film Inferno.


Kraj: Japonia, Turcja, USA, Węgry
Gatunek: Thrillery
Czas trwania: 83
Premiera Polska: 2016-10-14
Premiera Świat: 2016-10-12
Dystrybutor w Polsce:

Supertrio: Tom Hanks, Ron Howard i Dan Brown przedstawia ekranizację najlepiej sprzedającej się książki 2013 roku Inferno. Hanks, Howard i Brown są... czytaj więcej o "Inferno."


Film Osobliwy dom Pani Peregrine


Kraj: USA
Gatunek: Familijne, Fantasy, Przygodowe
Czas trwania: 95
Premiera Polska: 2016-10-07
Premiera Świat: 2016-09-28
Dystrybutor w Polsce:

Wizjonerski reżyser Tim Burton, twórca Batmana, Alicji w krainie czarów oraz Charlieego i fabryki czekolady, przedstawia ekranizację pierwszej z cyklu... czytaj więcej o "Osobliwy dom Pani Peregrine"


Film Dziewczyna z pociągu


Kraj: USA
Gatunek: Dramatyczne, Thrillery
Czas trwania: 84
Premiera Polska: 2016-10-07
Premiera Świat: 2009-03-18
Dystrybutor w Polsce:

Ekranizacja największego bestsellera ostatnich lat. Nr 1 sprzedaży książek w Polsce od wielu miesięcy. Thriller, który zdetronizował Zaginioną... czytaj więcej o "Dziewczyna z pociągu"Miley Cyrus, Mikrofon Carmen Kass, Bielizna, Chusta, Woda Piwne, Oko, Makijaż Film, Turysta, Angelina Jolie, Johnny Depp Katie Price, Biała, Bielizna, Szpilki Kobieta, Koszyczek, Białych, Kwiatów
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0234 sek