Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Wojenne wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Lampart


Kraj: Francja, Włochy
Gatunek: Dramatyczne, Historyczne, Romanse, Wojenne
Czas trwania: 205
Premiera Polska: 1963-06-14
Premiera Świat: 2011-02-18
Dystrybutor w Polsce: Vivarto

Dzieło Viscontiego to fascynująco przedstawiony dramat historyczny rozgrywający się w czasach Garibaldiego, kiedy to następował koniec pewnej... czytaj więcej o "Lampart"


wstecz 1 |... 6 | 7 | 8 |

Carmen Kass, Naszyjnik, Ściana Kobieta, Morze, Piłka Kolorowa, Sukienka, Olivia Munn Teraz Albo Nigdy, Aktor, Bartek Kasprzykowski Trzy, Sexy, Modelki Twarz, Kobiety, Blond, Włosy, Woda
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0119 sek