Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Szpiegowskie wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Jack Strong (Jack Strong)


Kraj: Polska
Gatunek: Szpiegowskie, Thrillery
Czas trwania: 89
Premiera Polska: 2014-02-07
Premiera Świat: 2014-02-07
Dystrybutor w Polsce: Vue Movie Distribution

"Jack Strong" to polski biograficzny dramat szpiegowski, którego pierwszy pokaz planowano na rok 2014. Za reżyserię i scenariusz odpowiedział... czytaj więcej o "Jack Strong"


Film Ścigana


Kraj: USA
Gatunek: Szpiegowskie, Thrillery
Czas trwania: 93
Premiera Polska: 2012-02-24
Premiera Świat: 2011-11-07
Dystrybutor w Polsce: Monolith Films

Mallory Kane (Gina Carano) jest atrakcyjną, agentką CIA, dostającą jedynie zlecenia wyższej wagi, ekstremalnie tajne i trudne, na które władze nie... czytaj więcej o "Ścigana"


Film Szpieg


Kraj: Francja, Niemcy, Wielka Brytania
Gatunek: Szpiegowskie, Thrillery
Czas trwania: 127
Premiera Polska: 2011-11-25
Premiera Świat: 2011-09-05
Dystrybutor w Polsce: ITI Cinema Sp. z o.o

"Szpieg" to ekranizacja popularnego thrillera szpiegowskiego Johna le Carré w oscarowej obsadzie. Po raz pierwszy angielski wywiad objawia tak wiele... czytaj więcej o "Szpieg"


Film Salt (Salt)


Kraj: USA
Gatunek: Szpiegowskie, Thrillery
Czas trwania: 100
Premiera Polska: 2010-07-21
Premiera Świat: 2010-08-27
Dystrybutor w Polsce: United International Pictures

Angelina Jolie wciela się w postać oficera CIA - Evelyn Salt, która zostaje obwiniona o bycie ukrytym rosyjskim szpiegiem na obszarze Ameryki... czytaj więcej o "Salt"


Film Zwerbowana miłość (Zwerbowana miłość)


Kraj: Polska
Gatunek: Szpiegowskie
Czas trwania: 90
Premiera Polska: 2009-10-01
Premiera Świat: 2010-12-25
Dystrybutor w Polsce: Best Film

Andrzej (Robert Więckiewicz) i Siejka (Krzysztof Stroiński), agenci służb specjalnych, szykują dokładnie na dużą skalę przekręt. Stawką są grube... czytaj więcej o "Zwerbowana miłość"


Film Człowiek, który gapił się na kozy


Kraj: USA, Wielka Brytania
Gatunek: Komedie, Szpiegowskie
Czas trwania: 93
Premiera Polska: 2009-09-08
Premiera Świat: 2010-05-07
Dystrybutor w Polsce: Forum Film Poland

Bob Wilton (Ewan McGregor) jest reporterem szukającym ciekawego tematu do swojego reportażu. Przypadkowo spotkany Lyn Cassady (George Clooney) mówi mu... czytaj więcej o "Człowiek, który gapił się na kozy"Dziewczyna, Włosy, Ręce, Grafika Zwierzęta, Maski, Woda, Madagaskar Seksowna, Amanda Harrington Keeley Hazall, Bielizna, Naszyjnik Kobieta, Anioł You Can Dance
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0357 sek