Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Szpiegowskie wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Jack Strong (Jack Strong)


Kraj: Polska
Gatunek: Szpiegowskie, Thrillery
Czas trwania: 89
Premiera Polska: 2014-02-07
Premiera Świat: 2014-02-07
Dystrybutor w Polsce: Vue Movie Distribution

"Jack Strong" to polski biograficzny dramat szpiegowski, którego pierwszy pokaz zaplanowano na rok 2014. Za reżyserię i scenariusz odpowiedział... czytaj więcej o "Jack Strong"


Film Ścigana


Kraj: USA
Gatunek: Szpiegowskie, Thrillery
Czas trwania: 93
Premiera Polska: 2012-02-24
Premiera Świat: 2011-11-07
Dystrybutor w Polsce: Monolith Films

Mallory Kane (Gina Carano) jest piękną, agentką CIA, dostającą tylko zlecenia wyższej wagi, bardzo tajne i skomplikowane, na które władze nie mogą... czytaj więcej o "Ścigana"


Film Szpieg


Kraj: Francja, Niemcy, Wielka Brytania
Gatunek: Szpiegowskie, Thrillery
Czas trwania: 127
Premiera Polska: 2011-11-25
Premiera Świat: 2011-09-05
Dystrybutor w Polsce: ITI Cinema Sp. z o.o

"Szpieg" to kolejna wersja słynnego thrillera szpiegowskiego Johna le Carré w doborowej obsadzie. Pierwszy raz angielski wywiad objawia tak wiele... czytaj więcej o "Szpieg"


Film Salt (Salt)


Kraj: USA
Gatunek: Szpiegowskie, Thrillery
Czas trwania: 100
Premiera Polska: 2010-07-21
Premiera Świat: 2010-08-27
Dystrybutor w Polsce: United International Pictures

Angelina Jolie gra postać oficera CIA - Evelyn Salt, która zostaje oskarżona o bycie skrytym rosyjskim agentem na obszarze stanów Zjednoczonych... czytaj więcej o "Salt"


Film Zwerbowana miłość (Zwerbowana miłość)


Kraj: Polska
Gatunek: Szpiegowskie
Czas trwania: 90
Premiera Polska: 2009-10-01
Premiera Świat: 2010-12-25
Dystrybutor w Polsce: Best Film

Andrzej (Robert Więckiewicz) i Siejka (Krzysztof Stroiński), agenci służb specjalnych, planują misterny wielki przekręt. Stawką są spore pieniądze i... czytaj więcej o "Zwerbowana miłość"


Film Człowiek, który gapił się na kozy


Kraj: USA, Wielka Brytania
Gatunek: Komedie, Szpiegowskie
Czas trwania: 93
Premiera Polska: 2009-09-08
Premiera Świat: 2010-05-07
Dystrybutor w Polsce: Forum Film Poland

Bob Wilton (Ewan McGregor) jest dziennikarzem usiłującym dojść do interesującego tematu do swojego reportażu. Przez przypadek poznany Lyn Cassady... czytaj więcej o "Człowiek, który gapił się na kozy"Gemma Atkinson, Białe, Bikini Alina Vacariu, Włosy Kobieta, Len, Kwiaty Kobieta, Myszy, Wiedźma Salma Hayek, Zlepek, Zdjęć Randi Ingerman, Kamera
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0133 sek