Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Sensacyjne wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Na krawędzi


Kraj: Belgia
Gatunek: Sensacyjne
Czas trwania: 130
Premiera Polska: 2017-12-29
Premiera Świat: 2017-12-29
Dystrybutor w Polsce: Uniwersal

Kryminał z najwyższej półki napędzany zbrodnią, niebezpieczeństwem, pożądaniem i adrenaliną, w którym reżyser zbudował trzymającą w napięciu historię... czytaj więcej o "Na krawędzi"


Film Totem


Kraj: Polska
Gatunek: Sensacyjne
Czas trwania: 124
Premiera Polska: 2017-11-24
Premiera Świat: 2017-11-24
Dystrybutor w Polsce: ...

Nasycone realizmem kino akcji, które pokazuje niedostępny dla zwykłych ludzi świat współczesnej polskiej przestępczości. Totem został zainspirowany... czytaj więcej o "Totem"


Film Szybcy i wściekli 8


Kraj: Francja, Japonia, Kanada, USA, Wielka Brytania, Samoa
Gatunek: Sensacyjne
Czas trwania: 136
Premiera Polska: 2017-04-07
Premiera Świat: 2017-04-06
Dystrybutor w Polsce: ...

Dom i Letty cieszą się swym miesiącem miodowym, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszcie ekipy udało się znaleźć oczyszczającą namiastkę normalnego... czytaj więcej o "Szybcy i wściekli 8"


Film Pitbull. Niebezpieczne kobiety (Pitbull. Niebezpieczne kobiety)


Kraj: Polska
Gatunek: Sensacyjne
Czas trwania: 89
Premiera Polska: 2016-11-11
Premiera Świat: 2016-11-11
Dystrybutor w Polsce:

W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich są Zuza (Joanna Kulig) i Jadźka (Anna Dereszowska). Na drodze... czytaj więcej o "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"


Film Jason Bourne (Jason Bourne)


Kraj: USA
Gatunek: Sensacyjne
Czas trwania: 123
Premiera Polska: 2016-07-29
Premiera Świat: 2016-07-27
Dystrybutor w Polsce:

Superduet reżysersko-aktorski Greengrass-Damon wraca w kolejnym wspólnym filmie z kultowej serii o Jasonie Bournie (wcześniej współpracowali nad... czytaj więcej o "Jason Bourne"


Film Pitbull. Nowe porządki (Pitbull. Nowe porządki)


Kraj: Polska
Gatunek: Dramatyczne, Sensacyjne
Czas trwania: 94
Premiera Polska: 2016-01-22
Premiera Świat: 2016-01-22
Dystrybutor w Polsce: Vue Movie Distribution

"Będzie zabójstwo. I ja w nim będę brał udział. A mówię ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz". Tymi słowami Bogusław Linda, w roli... czytaj więcej o "Pitbull. Nowe porządki"


1 | 2 | 3 |... 7 | następna

Kobieta, Plaża Zmierzch, Aktorzy Selena Gomez, Młoda, Wokalistka, Mikrofon Olivia Munn, Magnetofon, Taśma Kobieta, Oko, Makijaż Kobieta, Makijaż, Oczu, Ozdoby
 

Tagi strony - .

Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0156 sek