Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Sensacyjne wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Pitbull. Nowe porządki (Pitbull. Nowe porządki)


Kraj: Polska
Gatunek: Dramatyczne, Sensacyjne
Czas trwania: 94
Premiera Polska: 2016-01-22
Premiera Świat: 2016-01-22
Dystrybutor w Polsce: Vue Movie Distribution

\"Będzie zabójstwo. I ja w nim będę brał udział. A mówię ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz\". Tymi słowami Bogusław Linda, w roli... czytaj więcej o "Pitbull. Nowe porządki"


Film Git (Git)


Kraj: Polska
Gatunek: Dramatyczne, Sensacyjne
Czas trwania: 93
Premiera Polska: 2015-11-13
Premiera Świat: 2015-11-13
Dystrybutor w Polsce: Mushchelka Sp. z o.o

Jakub M. słynny mąciciel (Włodzimierz Matuszak) – przywódca w zakładzie karnym w Łęczycy zostaje zamordowany. Ze wstępnych przesłuchań i akt... czytaj więcej o "Git"


Film Szybcy i wściekli 7


Kraj: Japonia, USA
Gatunek: Akcji, Sensacyjne
Czas trwania: 92
Premiera Polska: 2015-04-10
Premiera Świat: 2015-03-16
Dystrybutor w Polsce: United International Pictures Sp z o.o

Tej prędkości, tej wściekłości nigdy dość! Dominic Toretto, Brian O’Conner, Letty Ortiz i inni szybcy i wściekli wracają na ekrany kin. Za... czytaj więcej o "Szybcy i wściekli 7"


Film Uprowadzona 3


Kraj: Francja
Gatunek: Sensacyjne
Czas trwania: 92
Premiera Polska: 2015-01-09
Premiera Świat: 2015-01-07
Dystrybutor w Polsce: Monolith Films

Bryana Millsa nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat oczyszcza świat z najbardziej zwyrodniałych szumowin. Przestępcy już kilka razy próbowali go za... czytaj więcej o "Uprowadzona 3"


Film Fotograf (Fotograf)


Kraj: Polska
Gatunek: Sensacyjne, Thrillery
Czas trwania: 94
Premiera Polska: 2015-01-09
Premiera Świat: 2014-09-17
Dystrybutor w Polsce: Kino Świat

Mieszkańców Moskwy terroryzuje nieuchwytny seryjny morderca. Funkcjonariusze nadali mu przydomek "Fotograf", gdyż przy ciałach ofiar zostawia... czytaj więcej o "Fotograf"


Film Służby specjalne (Służby specjalne)


Kraj: Polska
Gatunek: Sensacyjne
Czas trwania: 115
Premiera Polska: 2014-10-03
Premiera Świat: 2014-10-03
Dystrybutor w Polsce: Vue Movie Distribution

Akcja filmu zaczyna się kiedy dochodzi do likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych. Politycy orientują się, że zabrano "oczu i uszu". Zostaje... czytaj więcej o "Służby specjalne"


1 | 2 | 3 |... 6 | następna

Olivia Wilde, Spojrzenie Aktorzy, Craig Horner, Bridget Regan Miecz Prawdy, Bohaterowie Carmen Electra, Niebieska, Bielizna Cate Blanchett, Brad Pitt, Łóżko Shrek, Osioł, Kapelusz, Uśmiech, Przyjaźń
 

Tagi strony - .

Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0224 sek