Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Romanse wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Jagodowa miłość


Kraj: Francja, Hongkong, Chiny
Gatunek: Obyczajowe, Romanse
Czas trwania: 90
Premiera Polska: 2007-05-16
Premiera Świat: 2009-02-13
Dystrybutor w Polsce: Kino Świat

Niezawodna Norah Jones gra zmysłową, ponętną kobietę, która wybiera się w nieopisaną podróż. Pragnie spotkać szczęśliwą miłość. Piękne zdjęcia... czytaj więcej o "Jagodowa miłość"


Film Bella (Bella)


Kraj: USA, Meksyk
Gatunek: Dramatyczne, Romanse
Czas trwania: 91
Premiera Polska: 2006-09-09
Premiera Świat: 2010-12-03
Dystrybutor w Polsce: Cinema City Poland

Ĺťycie młodej kelnerki zmienia się totalnie w chwili, gdy wychodzi na jaw, Ĺźe jest w ciąży. Pozbawiona pracy, zostawiona samej sobie usiłuje... czytaj więcej o "Bella"


Film Shortbus (Shortbus)


Kraj: USA
Gatunek: Dramatyczne, Romanse
Czas trwania: 102
Premiera Polska: 2006-05-20
Premiera Świat: 2010-09-17
Dystrybutor w Polsce: Tongariro Releasing

Sofia jest seksuologiem, ktĂłra nigdy nie miała orgazmu. Od zawsze udaje podniecenia i zataja to przed partnerem. Stara się jej pomĂłc Severin... czytaj więcej o "Shortbus"


Film Lampart


Kraj: Francja, Włochy
Gatunek: Dramatyczne, Historyczne, Romanse, Wojenne
Czas trwania: 205
Premiera Polska: 1963-06-14
Premiera Świat: 2011-02-18
Dystrybutor w Polsce: Vivarto

Dzieło Viscontiego to fascynująco przedstawiony dramat historyczny rozgrywający się w czasach Garibaldiego, kiedy to następował koniec pewnej... czytaj więcej o "Lampart"


wstecz 1 |... 10 | 11 | 12 |

Josie Maran, Motocykl Alexis Bledel, Czerwona, Sukienka, Trawa Anna Semenovich, Białe, Bikini Alina Vacariu, Stanik Kobieta, W, Masce Kobieta, Cygaro, Kapelusz
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0275 sek