Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Polityczne wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Idy marcowe


Kraj: USA
Gatunek: Dramatyczne, Polityczne
Czas trwania: 98
Premiera Polska: 2012-02-03
Premiera Świat: 2012-02-03
Dystrybutor w Polsce: Kino Świat

Trzymająca w napięciu relacja pokerowej rozgrywki kandydata na prezydenta USA - Mike Morrisa (George Clooney) z oczekującym na kaĹźde jego... czytaj więcej o "Idy marcowe"


wstecz 1 | 2 |

Ana Hickmann, Bielizna Seksowna, Kobieta, Rolki Kristanna Loken, Spódniczka Carla Ossa, Czarny, Strój Miranda Kerr, Plaża, Bikini, Piasek Zamyślona, Piękna, Kobieta
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0116 sek