Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Obyczajowe wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Brick Lane (Brick Lane)


Kraj: Wielka Brytania
Gatunek: Dramatyczne, Obyczajowe
Czas trwania: 101
Premiera Polska: 2007-08-31
Premiera Świat: 2009-03-20
Dystrybutor w Polsce: Vivarto

Lata osiemdziesiąte dwudziestego wieku. Nazneem - młoda Bangladeszka dostaje się do Londynu, pozostawiając własny dom i siostrę. Ma w planie... czytaj więcej o "Brick Lane"


Film Jagodowa miłość


Kraj: Francja, Hongkong, Chiny
Gatunek: Obyczajowe, Romanse
Czas trwania: 90
Premiera Polska: 2007-05-16
Premiera Świat: 2009-02-13
Dystrybutor w Polsce: Kino Świat

Niezawodna Norah Jones gra zmysłową, ponętną kobietę, która wybiera się w nieopisaną podróż. Pragnie spotkać szczęśliwą miłość. Piękne zdjęcia... czytaj więcej o "Jagodowa miłość"


Film Annie Hall (Annie Hall)


Kraj: USA
Gatunek: Komedie, Obyczajowe
Czas trwania: 93
Premiera Polska: 1977-04-20
Premiera Świat: 2009-04-03
Dystrybutor w Polsce: Vivarto

Wzruszające dzieje znerwicowanego komika z Nowego Jorku Alvy Singera (Woody Allen) i jego podobnie neurotycznej partnerki Annie Hall (Diane Keaton... czytaj więcej o "Annie Hall"


Film 400 batów


Kraj: Francja
Gatunek: Dramatyczne, Obyczajowe, Psychologiczne
Czas trwania: 93
Premiera Polska: 1959-05-04
Premiera Świat: 2009-01-30
Dystrybutor w Polsce: Vivarto

Filmowy debiut jednego z najbardziej uzdolnionych przedstawicieli nowej fali we Francji, pierwszy z całościowego cyklu film z tym samym, młodym... czytaj więcej o "400 batów"


wstecz 1 |... 8 | 9 | 10 |

Uśmiechnięta, Carla Ossa, Pień, Drzewo Kobieta, Czerwona, Róża Dziewczyna, Łóżko, Telefon Batman Dark Knight, Heath Ledger, kostium, odznaka Eva Longoria Pomarańczowe, Usta, Paznokcie
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.013 sek