Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Obyczajowe wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Najlepszy


Kraj: Polska
Gatunek: Dramatyczne, Obyczajowe
Czas trwania: 110
Premiera Polska: 2017-11-17
Premiera Świat: 2017-11-17
Dystrybutor w Polsce: Uniwersal

Głównym bohaterem obrazu Najlepszy jest sportowiec, który zachwycił świat, a który w Polsce, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To... czytaj więcej o "Najlepszy"


Film Sąsiady (Sąsiady)


Kraj: Polska
Gatunek: Obyczajowe
Czas trwania: 94
Premiera Polska: 2015-03-20
Premiera Świat: 2014-09-19
Dystrybutor w Polsce: Kino Świat

Z pozoru zwyczajna łódzka kamienica kryje w sobie wiele tajemnic. Zaglądamy do kolejnych mieszkań, w których toczą się niesamowite historie. W jednym... czytaj więcej o "Sąsiady"


Film Karolina (Karolina)


Kraj: Polska
Gatunek: Obyczajowe
Czas trwania: 102
Premiera Polska: 2014-11-21
Premiera Świat: 2014-11-21
Dystrybutor w Polsce: Stowarzyszenie Rafael

Dwie przyjaciółki, osiemnastolatki Kaśka i Magda, kończą liceum filmowe. Pomiędzy zabawą i korzystaniem z życia muszą jeszcze znaleźć czas na... czytaj więcej o "Karolina"


Film Małe stłuczki (Małe stłuczki)


Kraj: Polska
Gatunek: Obyczajowe
Czas trwania: 78
Premiera Polska: 2014-09-05
Premiera Świat: 2014-01-28
Dystrybutor w Polsce: Alter Ego Pictures Sp. z o.o

Dwie przyjaciółki zarabiają na życie likwidując mieszkania po zmarłych niedawno osobach. Cześć sprzętów i bibelotów, które znajdują, sprzedają na... czytaj więcej o "Małe stłuczki"


Film Piąta pora roku (Piąta pora roku)


Kraj: Polska
Gatunek: Dramatyczne, Obyczajowe
Czas trwania: 96
Premiera Polska: 2012-12-26
Premiera Świat: 2012-05-07
Dystrybutor w Polsce: Kino Świat

Pozornie wszystko ich dzieli – są z odrębnych środowisk, mają inne priorytety, różni ich także doświadczenie życiowe. Witek (Marian Dziędziel... czytaj więcej o "Piąta pora roku"


Film Drapacz chmur


Kraj: Dania
Gatunek: Dramatyczne, Komedie, Obyczajowe
Czas trwania: 90
Premiera Polska: 2012-05-11
Premiera Świat: 2010-11-04
Dystrybutor w Polsce: Vivarto

Interesująca opowieść o dojrzewaniu, muśnięta nutą czarnej komedii. Siedemnastoletni Jon jest bardziej niż zaskoczony, kiedy Edith zwraca się do niego... czytaj więcej o "Drapacz chmur"


1 | 2 | 3 |... 10 | następna

Fearne Cotton, Blondynka, Uśmiech Dziewczyny, Szorty, Napisy Avatar, Buzia Kobieta, Różowy, Kolczyk Seksowna, Little Caprice Monika Pietrasińska, Zboże
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0142 sek