Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Kryminały wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Amok


Kraj: Niemcy, Polska, Szwecja
Gatunek: Kryminały
Czas trwania: 92
Premiera Polska: 2017-03-24
Premiera Świat: 2017-03-24
Dystrybutor w Polsce:

„Amok” to mistrzowsko skonstruowany thriller psychologiczny, w którym przeplatają się miłość, zdrada i niepohamowana żądza; natomiast widz... czytaj więcej o "Amok"


Film Pokot (Pokot)


Kraj: Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja
Gatunek: Dramatyczne, Kryminały
Czas trwania: 128
Premiera Polska: 2017-02-24
Premiera Świat: 2017-02-24
Dystrybutor w Polsce: ...

Główną bohaterką nowego filmu Agnieszki Holland jest żyjąca w Sudetach, emerytowana inżynierka Janina Duszejko. Astrolożka z zamiłowania i... czytaj więcej o "Pokot"


Film Kontrola absolutna


Kraj: Francja, Irlandia
Gatunek: Kryminały
Czas trwania: 94
Premiera Polska: 2016-09-23
Premiera Świat: 2016-09-23
Dystrybutor w Polsce:

Pierce Brosnan (Autor Widmo, GoldenEye) kontra niebezpieczny psychopata, który przejmuje kontrolę nad jego życiem. Dynamiczny thriller reżysera... czytaj więcej o "Kontrola absolutna"


Film Sługi boże (Sługi boże)


Kraj: Polska
Gatunek: Kryminały
Czas trwania: 101
Premiera Polska: 2016-09-16
Premiera Świat: 2016-09-16
Dystrybutor w Polsce:

Z wieży wrocławskiego kościoła rzuca się młoda Niemka. Śledztwo prowadzi doświadczony komisarz Warski (Bartłomiej Topa). Ku jego niezadowoleniu do... czytaj więcej o "Sługi boże"


Film Mechanik: Konfrontacja


Kraj: Francja, USA, Tajlandia
Gatunek: Kryminały, Thrillery
Czas trwania: 98
Premiera Polska: 2016-08-26
Premiera Świat: 2016-08-24
Dystrybutor w Polsce:

Bezkompromisowe kino akcji z największym twardzielem gatunku w roli głównej. U jego boku Jessica Alba - jedna z najseksowniejszych aktorek... czytaj więcej o "Mechanik: Konfrontacja"


Film Major


Kraj: Rosja
Gatunek: Dramatyczne, Kryminały
Czas trwania: 92
Premiera Polska: 2016-04-08
Premiera Świat: 2016-04-08
Dystrybutor w Polsce: Art House

Tragiczny wypadek z udziałem majora milicji powoduje lawinę wydarzeń, które poddają w wątpliwość wiarę w najbardziej fundamentalne wartości. Ukazane w... czytaj więcej o "Major"


1 | 2 | 3 |... 11 | następna

Kobieta, Kwiat, Róży Iga Wyrwał, Poduszka, Obrazy Seksowna, Kobieta, Bluzeczka, Mini Kobieta, Makijaż, Białe, Włosy Nilanti Narain, Czarna, Bielizna You Can Dance
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.04 sek