Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Komedie romantyczne wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Przypadkowy mąż


Kraj: USA, Wielka Brytania
Gatunek: Komedie, Komedie romantyczne
Czas trwania: 90
Premiera Polska: 2008-02-13
Premiera Świat: 2009-10-02
Dystrybutor w Polsce: Kino Świat

Kobieta, której oświadczył się chłopak (Thurman) w trakcie wizyty w urzędzie stanu cywilnego otrzymuje wiadomość, że jest już zamężna. Po jakimś... czytaj więcej o "Przypadkowy mąż"


Film Ja cię kocham, a ty z nim


Kraj: USA
Gatunek: Komedie, Komedie romantyczne
Czas trwania: 98
Premiera Polska: 2007-10-26
Premiera Świat: 2009-06-05
Dystrybutor w Polsce: Kino Świat

Dan Burns (Carell) to samotny ojciec, który po śmierci żony, poświęcił się całkiem wychowaniu dzieci. Pewnego dnia w jego codzienności pojawia się... czytaj więcej o "Ja cię kocham, a ty z nim"


wstecz 1 |... 5 | 6 | 7 |

Kobieta, Ciało, Bikini, Woda Kobieta, Motocykl Portret, Lara Croft Urocza, Alina Vacariu, Bielizna Custom, Kobieta Egipska, Kobieta, Rzeźba, 3D
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0283 sek