Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Komedie wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Toy Story (Toy Story)


Kraj: USA
Gatunek: Animowane, Familijne, Komedie, Dla dzieci
Czas trwania: 80
Premiera Polska: 1995-11-19
Premiera Świat: 2010-02-05
Dystrybutor w Polsce: Forum Film Poland

W trakcie wyjazdu ludzi zabawki z sypialni Andy'ego żyją swoim życiem. Kieruje nimi kowboj Chudy, kukiełka z drewna obdarzona sporą samoświadomością... czytaj więcej o "Toy Story"


Film Clerks - Sprzedawcy


Kraj: USA
Gatunek: Komedie
Czas trwania: 92
Premiera Polska: 1994-09-13
Premiera Świat: 1997-10-03
Dystrybutor w Polsce: Gutek Film

"Clerks" pozornie jest komedią, a naprawdę opowiada historię dwójki przyjaciół zatrudnionych w supermarkecie i pobliskiej wypożyczalni filmów... czytaj więcej o "Clerks - Sprzedawcy"


Film Annie Hall (Annie Hall)


Kraj: USA
Gatunek: Komedie, Obyczajowe
Czas trwania: 93
Premiera Polska: 1977-04-20
Premiera Świat: 2009-04-03
Dystrybutor w Polsce: Vivarto

Wzruszające dzieje znerwicowanego komika z Nowego Jorku Alvy Singera (Woody Allen) i jego podobnie neurotycznej partnerki Annie Hall (Diane Keaton... czytaj więcej o "Annie Hall"


Film Pół żartem, pół serio


Kraj: USA
Gatunek: Komedie
Czas trwania: 120
Premiera Polska: 1959-03-29
Premiera Świat: 2010-01-29
Dystrybutor w Polsce: Vivarto

Jedna z najzabawniejszych komedii w historii kinematografii. Dwaj artyści muzyczni są nieoczekiwanie świadkami zbrodni w w dniu Walentynek. Usiłując... czytaj więcej o "Pół żartem, pół serio"


wstecz 1 |... 94 | 95 | 96 |

Gwyneth Paltrow, Bluza, Kapelusz Alannah Hill Prosto W Serce, Aktor, Grzegorz Małecki Drzewo, Palma, Plaża, Kobieta Zgrabne, Nogi, Czerwona, Sukienka Jolanta Pieńkowska, Dzień Dobry TVN
 

Tagi strony - .

Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0176 sek