Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Komedie wyświetlane w kinach:


Filmy

Film U-Twój Vincent


Kraj: Polska
Gatunek: Animowane, Dokumentalne, Dramatyczne, Historyczne, Komedie, Przygodowe
Czas trwania: 95
Premiera Polska: 2017-10-03
Premiera Świat: 2017-10-03
Dystrybutor w Polsce: Uniwersal

27 lipca 1890 r. szczupła postać idzie po zmierzchu chwiejnym krokiem senną ulicą francuskiego miasteczka Auvers. Mężczyzna nie ma nic przy sobie;... czytaj więcej o "U-Twój Vincent"


Film LN-Wszyscy moi mężczyźni


Kraj: USA
Gatunek: Komedie
Czas trwania: 97
Premiera Polska: 2017-09-28
Premiera Świat: 2017-09-28
Dystrybutor w Polsce: Uniwersal

Po rozstaniu z mężem, Alice (Witherspoon) wraz z córkami opuszcza Nowy Jork. W Los Angeles wraca do rodzinnego domu, znajduje pracę oraz szkołę dla... czytaj więcej o "LN-Wszyscy moi mężczyźni"


Film Bodyguard Zawodowiec


Kraj: USA
Gatunek: Komedie
Czas trwania: 118
Premiera Polska: 2017-08-18
Premiera Świat: 2017-08-18
Dystrybutor w Polsce: Uniwersal

Jackson Smith (Ryan Reynolds) jest najlepszym ochroniarzem na świecie. Niektórzy twierdzą, że jeśli chroni cię Smith, stajesz się nieśmiertelny... czytaj więcej o "Bodyguard Zawodowiec"


Film Gang wiewióra 2


Kraj: Kanada
Gatunek: Animowane, Familijne, Komedie, Przygodowe
Czas trwania: 91
Premiera Polska: 2017-08-18
Premiera Świat: 2017-08-18
Dystrybutor w Polsce: Uniwersal

Film współtwórcy takich animowanych hitów jak MINIONKI, JAK UKRAŚĆ KSIĘŻYC, EPOKA LODOWCOWA 4. Sprytny Wiewiór i jego wesoła ferajna powracają, by... czytaj więcej o "Gang wiewióra 2"


Film Czym chata bogata!


Kraj: Francja
Gatunek: Komedie
Czas trwania: 92
Premiera Polska: 2017-07-14
Premiera Świat: 2017-07-14
Dystrybutor w Polsce: Uniwersal

Najnowsza komedia twórców Za jakie grzechy dobry Boże? Jean-Etienne Fougerole, zamożny pisarz celebryta podczas telewizyjnego programu promując swoją... czytaj więcej o "Czym chata bogata!"


Film Baby Driver (Baby Driver)


Kraj: USA
Gatunek: Komedie
Czas trwania: 113
Premiera Polska: 2017-07-07
Premiera Świat: 2017-07-07
Dystrybutor w Polsce: Uniwersal

Utalentowanego młodego kierowcę (Ansel Elgort), który zarabia na życie udziałem w napadach, przez życie prowadzi muzyka. To ona pomaga mu być... czytaj więcej o "Baby Driver"


1 | 2 | 3 |... 92 | następna

Uśmiechnięta, Carla Ossa, Pień, Drzewo Alessandra Ambrosio, Różowe, Dodatki Seksowna, Blondynka, Bluzeczka Piękna, Alyssa Miller, Bielizna Radosna, Selena Gomez Kobieta, Portret, Liście
 

Tagi strony - .

Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0975 sek