Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Komedie wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Co Ty wiesz o swoim dziadku?


Kraj: USA
Gatunek: Komedie
Czas trwania: 94
Premiera Polska: 2016-01-22
Premiera Świat: 2016-01-22
Dystrybutor w Polsce: Monolith Films

Dick (Robert De Niro) jest emerytowanym generałem amerykańskiej armii i świeżo upieczonym wdowcem. Jest także dziadkiem Jasona (Zac Efron) –... czytaj więcej o "Co Ty wiesz o swoim dziadku?"


Film Poznajcie Harolda


Kraj: Norwegia
Gatunek: Dramatyczne, Komedie
Czas trwania: 92
Premiera Polska: 2015-12-18
Premiera Świat: 2015-12-18
Dystrybutor w Polsce: Vivarto

Harold i jego małużonka od 40 lat święcili sukcesy jako właściciele dobrze prosperującego sklepu meblowego Lunde. Wszystko się zmienia, gdy na rynek... czytaj więcej o "Poznajcie Harolda"


Film Mandarynka


Kraj: USA
Gatunek: Dramatyczne, Komedie
Czas trwania: 92
Premiera Polska: 2015-12-11
Premiera Świat: 2015-12-11
Dystrybutor w Polsce: Tongariro Releasing

Transseksualna prostytutka Sin-Dee wychodzi z aresztu i dowiaduje się od swojej najlepszej przyjaciółki, że jej chłopak ją zdradził, w dodatku z... czytaj więcej o "Mandarynka"


Film Rock the Kasbah (Rock the Kasbah)


Kraj: USA
Gatunek: Komedie
Czas trwania: 92
Premiera Polska: 2015-12-11
Premiera Świat: 2015-12-11
Dystrybutor w Polsce: United International Pictures Sp z o.o

Komedia z udziałem gwiazd. Podstarzały menadżer gwiazd wyjeżdża do Kabulu, żeby towarzyszyć swojej klientce w tournee. Z trasy koncertowej niewiele... czytaj więcej o "Rock the Kasbah"


Film Parking


Kraj: Węgry
Gatunek: Dramatyczne, Komedie
Czas trwania: 92
Premiera Polska: 2015-11-20
Premiera Świat: 2015-11-20
Dystrybutor w Polsce: Bomba Film Sp. z o.o

Jeden z budapesztańskich parkingów całodobowych jest prowadzony przez Legionistę. To jego przezwisko, gdyż przed paroma laty służył w Legii... czytaj więcej o "Parking"


Film Listy do M. 2 (Listy do M. 2)


Kraj: Polska
Gatunek: Komedie
Czas trwania: 92
Premiera Polska: 2015-11-13
Premiera Świat: 2015-11-13
Dystrybutor w Polsce: Kino Świat

Mikołaj (Maciej Stuhr), który znalazł szczęście u boku Doris (Roma Gąsiorowska), wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny, co prowokuje jego syna... czytaj więcej o "Listy do M. 2"


1 | 2 | 3 |... 85 | następna

Czarnoskóry, Aktor, Morgan Freeman Sam, Dean, Supernatural Hunter Tylo, Futro Kobieta, Maska, Kwiaty Prowokująca, Michelle Marsh, Fotelik Rysunek, Wojowniczka
 

Tagi strony - .

Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0232 sek