Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Katastroficzne wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Metro (Metro)


Kraj: Rosja
Gatunek: Katastroficzne
Czas trwania: 132
Premiera Polska: 2013-12-06
Premiera Świat: 2013-02-21
Dystrybutor w Polsce: Hagi

Wbijająca w fotel, najdroższa i zarazem najbardziej dochodowa produkcja katastroficzna w historii rosyjskiej kinematografii. Efekty specjalne biją na... czytaj więcej o "Metro"


Film Titanic (Titanic)


Kraj: USA
Gatunek: Katastroficzne, Melodramaty
Czas trwania: 194
Premiera Polska: 2012-04-13
Premiera Świat: 1997-11-01
Dystrybutor w Polsce: Imperial - Cinepix

W piękny, kwietniowy dzień w 1912 roku, na brytyjskim wybrzeżu arystokratyczna familia razem z 17-letnią Rose (Kate Winslet) wchodzi na pokład... czytaj więcej o "Titanic"


Film Melancholia (Melancholia)


Kraj: Dania, Francja, Niemcy, Szwecja, Włochy
Gatunek: Dramatyczne, Katastroficzne, Science-fiction, Thrillery
Czas trwania: 130
Premiera Polska: 2011-05-27
Premiera Świat: 2011-05-18
Dystrybutor w Polsce: Gutek Film

Kolejny po popularnym, prowokacyjnym \"Antychryście\" obraz Larsa von Triera. Tym razem autor'\twórca \"Przełamując fale\" i \"Tańcząc w... czytaj więcej o "Melancholia"Olivia Munn, Biała, Bluzka David Garrett, Skrzypce, Muzyk Piękna, Ashlee Simpson, Dekolt, Łańcuszek Katy Perry, Kawałek, Arbuza Resident Evil Afterlife, Bohaterowie Kobieta, Koszyczek, Białych, Kwiatów
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.03 sek