Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Horrory wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Blair Witch (Blair Witch)


Kraj: USA
Gatunek: Horrory
Czas trwania: 89
Premiera Polska: 2016-09-16
Premiera Świat: 2007-08-29
Dystrybutor w Polsce:

Kontynuacja jednego z najsłynniejszych horrorów w historii kina. Grupa studentów rusza do lasów Black Hills w poszukiwaniu dawno zaginionej... czytaj więcej o "Blair Witch"


Film Kiedy gasną światła


Kraj: USA
Gatunek: Horrory
Czas trwania: 81
Premiera Polska: 2016-07-22
Premiera Świat: 2012-01-31
Dystrybutor w Polsce:

Producent James Wan (Obecność) przedstawia film, w którym nieznane zło czai się w ciemnościach. Kiedy Rebecca opuściła rodzinny dom, myślała, że wraz... czytaj więcej o "Kiedy gasną światła"


Film Obecność 2


Kraj: USA
Gatunek: Horrory, Thrillery
Czas trwania: 131
Premiera Polska: 2016-06-17
Premiera Świat: 2013-06-27
Dystrybutor w Polsce:

Kolejna odsłona kultowej Obecności Jamse Wana. Paranormalny thriller, w którym para sławnych demonologów Lorraine i Ed Warrenowie udają się do... czytaj więcej o "Obecność 2"


Film Paranormal Activity: inny wymiar


Kraj: USA
Gatunek: Horrory
Czas trwania: 92
Premiera Polska: 2015-10-30
Premiera Świat: 2015-10-30
Dystrybutor w Polsce: United International Pictures Sp z o.o

Seria "Paranormal Activity" zarobiła dotąd na całym świecie ponad 800 milionów dolarów (przekraczając czterdziestokrotnie budżet wszystkich filmów!... czytaj więcej o "Paranormal Activity: inny wymiar"


Film Crimson Peak. Wzgórze krwi


Kraj: USA
Gatunek: Horrory
Czas trwania: 92
Premiera Polska: 2015-10-23
Premiera Świat: 2015-10-23
Dystrybutor w Polsce: United International Pictures Sp z o.o

Po rodzinnej tragedii młoda pisarka (Mia Wasikowska) trafia do mrocznego domu, którego ściany pamiętają duchy przeszłości, a jej nowy mąż – sir... czytaj więcej o "Crimson Peak. Wzgórze krwi"


Film Sinister 2 (Sinister 2)


Kraj: USA
Gatunek: Horrory
Czas trwania: 94
Premiera Polska: 2015-08-21
Premiera Świat: 2015-08-21
Dystrybutor w Polsce: Monolith Films

Kontynuacja horroru świetnie przyjętego przez krytykę, która w zaskakujący i oryginalny sposób rozwija temat z pierwszej części, podnosząc poziom... czytaj więcej o "Sinister 2"


wstecz 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |... 18 | następna

Kobieta, Szampan, Walentynkowe, Serduszka Czerwony, Makijaż, Dodatki Seksowna, Kobieta, Rolki Urocza, Ashley Olsen, Dekolt Gemma Atkinson, Piersi Twarz, Kobiety, Włosy, Dłoń
 

Tagi strony - .

Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0145 sek