Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Horrory wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Paranormal Activity (Paranormal Activity)


Kraj: USA
Gatunek: Horrory
Czas trwania: 86
Premiera Polska: 2007-10-14
Premiera Świat: 2009-11-20
Dystrybutor w Polsce: Vision Film Distribution

Para młodych ludzi twierdzi, Ĺźe dom, w ktĂłrym mieszkają jest nawiedzony przez jakąś straszną istotę. Zakładają więc monitoring, aby zyskać... czytaj więcej o "Paranormal Activity"


Film Ojcze nasz. Krew z krwi


Kraj: USA, Argentyna
Gatunek: Horrory, Dramatyczne, Thrillery
Czas trwania: 110
Premiera Polska: 2007-01-20
Premiera Świat: 2009-06-19
Dystrybutor w Polsce: Vivarto

Meksykański chłopiec dostaje się do Brooklynu, Ĺźeby trafić na ojca, ktĂłry zaginął - jednakĹźe jego toĹźsamość po przybyciu zostaje zabrana... czytaj więcej o "Ojcze nasz. Krew z krwi"


Film Gabinet doktora Caligari


Kraj: Niemcy
Gatunek: Horrory
Czas trwania: 71
Premiera Polska: 1920-02-26
Premiera Świat: 2009-07-10
Dystrybutor w Polsce: Vivarto

Prawdziwy film mrożący krew w Ĺźyłach. Alan przybywa do gabinetu dziwnego doktora Caligari, gdzie wróş Cesare przepowiada, iĹź Alan przeĹźyje... czytaj więcej o "Gabinet doktora Caligari"


wstecz 1 |... 16 | 17 | 18 |

Seksowna, Nauczycielka Dziewczyna, Taniec, Breakdance Kobieta, Potargane, Włosy, Biżuteria Kobieta, Balkon, Ptaszek Kelly Brook, Rozwiane, Włosy Kobieta, Usta, Ręka
 

Tagi strony - .

Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0133 sek