Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Horrory wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Paranormal Activity: inny wymiar


Kraj: USA
Gatunek: Horrory
Czas trwania: 92
Premiera Polska: 2015-10-30
Premiera Świat: 2015-10-30
Dystrybutor w Polsce: United International Pictures Sp z o.o

Seria "Paranormal Activity" zarobiła dotąd na całym świecie ponad 800 milionów dolarów (przekraczając czterdziestokrotnie budżet wszystkich... czytaj więcej o "Paranormal Activity: inny wymiar"


Film Crimson Peak. Wzgórze krwi


Kraj: USA
Gatunek: Horrory
Czas trwania: 92
Premiera Polska: 2015-10-23
Premiera Świat: 2015-10-23
Dystrybutor w Polsce: United International Pictures Sp z o.o

Po rodzinnej tragedii młoda pisarka (Mia Wasikowska) trafia do mrocznego domu, którego ściany pamiętają duchy przeszłości, a jej nowy mąż – sir... czytaj więcej o "Crimson Peak. Wzgórze krwi"


Film Sinister 2 (Sinister 2)


Kraj: USA
Gatunek: Horrory
Czas trwania: 94
Premiera Polska: 2015-08-21
Premiera Świat: 2015-08-21
Dystrybutor w Polsce: Monolith Films

Kontynuacja horroru świetnie przyjętego przez krytykę, która w zaskakujący i oryginalny sposób rozwija temat z pierwszej części, podnosząc poziom... czytaj więcej o "Sinister 2"


Film Piramida


Kraj: USA
Gatunek: Horrory
Czas trwania: 93
Premiera Polska: 2015-04-17
Premiera Świat: 2015-04-17
Dystrybutor w Polsce: Uniwersal

Horror w reżyserii Grégory’ego Levasseura, współautora scenariuszy filmów "Lustra" i "Wzgórza mają oczy". Grupa egiptologów odkrywa piramidę... czytaj więcej o "Piramida"


Film Oculus (Oculus)


Kraj: USA
Gatunek: Horrory
Czas trwania: 94
Premiera Polska: 2015-03-27
Premiera Świat: 2013-09-08
Dystrybutor w Polsce: Vue Movie Distribution

Horror przedstawia historię Kaylie i Tima, siostry i brata, którzy jako dzieci obserwowali, jak ich rodziców powoli ogarnia szaleństwo prowadzące do... czytaj więcej o "Oculus"


Film Coś za mną chodzi


Kraj: USA
Gatunek: Horrory
Czas trwania: 94
Premiera Polska: 2015-03-13
Premiera Świat: 2014-05-17
Dystrybutor w Polsce: Kino Świat

Przełomowy dla swojego gatunku, jak niegdyś "Krzyk" Wesa Cravena. Nowatorski film grozy, który po kilku pokazach festiwalowych, jeszcze przed... czytaj więcej o "Coś za mną chodzi"


1 | 2 | 3 |... 15 | następna

Maciej Friedek, Karolina Lutczyn Kobieta, Kapelusz Bikini, Rachel Burr, Rachel Neiberding Kobieta, Suknia, Ślubna, Kwiaty Twarz, Grafika, Niebieskie, Oczy Adrianne Palicki
 

Tagi strony - .

Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0231 sek