Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Horrory wyświetlane w kinach:


Filmy

Film 13 grzechów


Kraj: USA
Gatunek: Horrory
Czas trwania: 88
Premiera Polska: 2014-04-11
Premiera Świat: 2014-03-07
Dystrybutor w Polsce: Kino Świat

Główny bohater imieniem Eliot żyje w długach i wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że rychło nie uda mu się spłacić wszystkiego. Środki... czytaj więcej o "13 grzechów"


Film Paranormal Activity: Naznaczeni


Kraj: USA
Gatunek: Horrory
Czas trwania: 84
Premiera Polska: 2014-01-24
Premiera Świat: 2014-01-01
Dystrybutor w Polsce: United International Pictures Sp z o.o

Spin-off znanej serii Paranormal Activity. Film na podstawie swojego scenariusza wyreżyserował Christopher B. Landon. Fabuła ma miejsce w środowisku... czytaj więcej o "Paranormal Activity: Naznaczeni"


Film Istnienie


Kraj: Kanada
Gatunek: Horrory
Czas trwania: 97
Premiera Polska: 2013-10-25
Premiera Świat: 2013-03-09
Dystrybutor w Polsce: Kino Świat

Specyficzny i zaskakujący horror mistrza niekonwencjonalnego kina grozy Vincenzo Nataliego, autora „CUBE” i „ISTOTY” z... czytaj więcej o "Istnienie"


Film Carrie (Carrie)


Kraj: USA
Gatunek: Horrory, Dramatyczne
Czas trwania: 89
Premiera Polska: 2013-10-18
Premiera Świat: 2013-10-07
Dystrybutor w Polsce: Forum Film Poland Sp. z o.o

W nowej ekranizacji kultowej powieści Stephena Kinga w główną postać wchodzi Chloë Moretz. Carrie to dziewczyna, która odkrywa w sobie zdolności... czytaj więcej o "Carrie"


Film Naznaczony: rozdział 2


Kraj: USA
Gatunek: Horrory
Czas trwania: 105
Premiera Polska: 2013-09-20
Premiera Świat: 2013-09-13
Dystrybutor w Polsce: United International Pictures Sp z o.o

Doświadczająca nadprzyrodzonych zjawisk rodzina Lambertów robi co może, by odkryć owianą tajemnicą prawdę, jaka w niewytłumaczalny sposób łączy ich ze... czytaj więcej o "Naznaczony: rozdział 2"


Film World War Z (World War Z)


Kraj: USA, Malta
Gatunek: Horrory
Czas trwania: 116
Premiera Polska: 2013-07-05
Premiera Świat: 2013-06-02
Dystrybutor w Polsce: United International Pictures Sp z o.o

Jednego zwykłego dnia, w czasie spokojnej jazdy samochodem, Gerry Lane i jego rodzina wpadają w wielki korek. Lane, dawny śledczy ONZ prędko odkrywa... czytaj więcej o "World War Z"


1 | 2 | 3 |... 13 | następna

Lucy Pinder, Futerko Dziewczyna, Elf, Trawa Kobieta, Makijaż, Kaptur, Futro Britney Spears, Biustonosz Uśmiechnięta, Anne Hathaway Carla Ossa, Czarny, Biustonosz
 

Tagi strony - .

Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0202 sek