Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Dla dzieci wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Lato MuminkĂłw


Kraj: Polska, Finlandia, Austria
Gatunek: Animowane, Familijne, Fantasy, Dla dzieci
Czas trwania: 88
Premiera Polska: 2008-03-11
Premiera Świat: 2009-05-15
Dystrybutor w Polsce: Kino Świat

Przeciętny gorący dzień w Dolinie MuminkĂłw zostaje nagle skończony przez wybuchnięcie wulkanu, ktĂłry powoduje powĂłdĹş. Jest to dramatyczne w... czytaj więcej o "Lato MuminkĂłw"


Film Terra 3D


Kraj: USA
Gatunek: Animowane, Przygodowe, Dla dzieci
Czas trwania: 85
Premiera Polska: 2007-09-08
Premiera Świat: 2009-11-06
Dystrybutor w Polsce: Hagi Film

Mala zamieszkuje piękną planetę Terra - teren gdzie docenia się zgodę i tolerancję. Na nieszczęście spokĂłj obywateli zostaje zakłócony... czytaj więcej o "Terra 3D"


Film Arka Noego


Kraj: Włochy, Argentyna, Hiszpania
Gatunek: Animowane, Fantasy, Musicale, Przygodowe, Dla dzieci
Czas trwania: 88
Premiera Polska: 2007-06-29
Premiera Świat: 2009-05-01
Dystrybutor w Polsce: SPI

Bajkowa wersja historii o znanej wszystkim Arce Noego. Noe za rozkazem Boga tworzy arkę i wprowadza na nią istoty wszelkich gatunkĂłw. Kiedy sługa... czytaj więcej o "Arka Noego"


Film Toy Story (Toy Story)


Kraj: USA
Gatunek: Animowane, Familijne, Komedie, Dla dzieci
Czas trwania: 80
Premiera Polska: 1995-11-19
Premiera Świat: 2010-02-05
Dystrybutor w Polsce: Forum Film Poland

W trakcie wyjazdu ludzi zabawki z sypialni Andy'ego żyją swoim życiem. Kieruje nimi kowboj Chudy, kukiełka z drewna obdarzona sporą samoświadomością... czytaj więcej o "Toy Story"


wstecz 1 |... 7 | 8 | 9 |

Amanda Seyfried, Ogród, Uśmiech Sarah Brightman Kobieta, Rozwiane, Włosy Kobieta, Czerwona, Bluzka, Auto Luna Lovegood, Krawat, Harry Potter Kolorowe, Oko, Rzęsy
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0269 sek