Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twj entuzjazm budz nie tylko nowoci kinowe, ale rwnie klasyka, ktra cieszy kolejne pokolenia odbiorcw? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz co dla siebie. Jej si jest przede wszystkim cz powicona nowoci filmowym, z nami moesz wic dowiedzie si nie tylko tego, jakie filmy wchodz wanie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz si rwnie, kiedy i gdzie moesz je zobaczy w rnych polskich miastach, jak wygldaj ich zwiastuny, a take co o kolejnych produkcjach sdz osoby, ktre ju je widziay. Dbamy jednak rwnie o osoby, ktre ceni nie tylko same filmy, ale i odbiorcw gwnych rl, z myl o nich przygotowujemy wiec stale poszerzajcy si zbir tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy wywietlane w kinach:


Filmy : Sufrażystka (Suffragette)

Sufrażystka (Suffragette)


Kraj: Wielka Brytania
Gatunek: Dramatyczne
Czas trwania: 94
Premiera Polska: 2015-11-06
Premiera wiat: 2015-11-06
Dystrybutor w Polsce: United International Pictures Sp z o.o


Obsada:
...
Opis Filmu: Bez tych kobiet historia potoczyłaby się inaczej. Sufrażystki. Wyzwolone, silne kobiety, które domagały się praw - wyborczych, moralnych, obywatelskich. Najpierw publicznie lekceważone i wyśmiewane, później uznane za zagrożenie dla świętości rodziny, honoru mężczyzn i porządku świata, a nawet praw boskich. Aresztowane, napiętnowane, więzione. To ich walka w końcu XIX i na początku XX wieku doprowadziła do przyznania im praw wyborczych. To ich walka zmieniła historię XX wieku, rozpoczynając ruchy emancypacyjne i przemiany społeczne. Film w gwiazdorskiej obsadzie: Meryl Streep, Helena Bonham Carter, Carey Mulligan.



Zwiastuny

Sprawd czy "Sufrażystka" wywietlany jest w twoim miecie.....

Komentarze:
Brak Komentarzy


Dodaj Komentarz:

- Imi  
- Email

Okadki z Filmu


Dodano: 06-11-2015

Podobne z kategori : Gold , Kumple z dżungli , lepa mio , Z daleka widok jest piękny ,

Miso Campo, Bkitny, Strj, Podoga Corissa Furr Urocza, Ashlee Simpson, Suknia, Naszyjnik Catrinel Menghia, Bielizna Homer, Simpson Cote De Pablo, Twarz, Wosy
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmw Mapa filmw
0.0191 sek