Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budz± nie tylko nowo¶ci kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz co¶ dla siebie. Jej sił± jest przede wszystkim czę¶ć po¶więcona nowo¶ci± filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodz± wła¶nie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wygl±daj± ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach s±dz± osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które ceni± nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z my¶l± o nich przygotowujemy wiec stale poszerzaj±cy się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy wy¶wietlane w kinach:


Filmy : Projekt dziecko

Projekt dziecko


Kraj: Polska
Gatunek: Komedie, Obyczajowe
Czas trwania: 80
Premiera Polska: 2010-08-06
Premiera ¦wiat: 2010-08-06
Dystrybutor w Polsce: ITI Cinema


Obsada:
Zbigniew Zamachowski - Piotr
Dominika Ostałowska - Anna
Tomasz Karolak - Robert
Ewa Ziętek - Matka
Marcin Sztabiński - Marek
Cezary Kosiński - Marian
Michał Koterski - Kubu¶
Paweł Królikowski - Janek, pracownik warsztatu Piotra
Aleksandra Popławska - Monika, siostra Anny
Opis Filmu: Trzeba wyliczyć trzy rzeczy, które powinien zrealizować prawdziwy facet. Posadzić drzewo, postawić dom i... spłodzić dziecko. A co kiedy mężczyzna nie może mieć pociech? Sposobów jest parę... Ania (Dominika Ostałowska) i Piotr (Zbigniew Zamachowski) wymyślają szalony pomysł, dzięki czemu| będą mogli cieszyć się upragnionym dzieckiem. Rozpoczynają poszukiwania najlepszego... zastępcy. Tylko gdzie go spotkać? Być może wśród bliskich kumpli, bo przecież od czego ma się przyjaciół.



Zwiastuny

SprawdĽ czy "Projekt dziecko" wy¶wietlany jest w twoim mie¶cie.....

Komentarze:
Brak Komentarzy


Dodaj Komentarz:

- Imię  
- Email

Zdjecia z Filmu



Dodano: 19-06-2014

Podobne z kategori : Lepsze rzeczy do roboty , PiÄ™kno , Zaróbmy jeszcze więcej , Marsjanin ,

Eva Longoria, Niebieskie, Buty, Sukienka Cheryl Tweedy Naszyjnik, Twarz, 3D Kobieta, Maska, Kapelusz Dziewczyna, Włosy, Pszenica, Wiatrak Gwiezdne Wojny, Miecz
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0179 sek