Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budz± nie tylko nowo¶ci kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz co¶ dla siebie. Jej sił± jest przede wszystkim czę¶ć po¶więcona nowo¶ci± filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodz± wła¶nie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wygl±daj± ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach s±dz± osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które ceni± nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z my¶l± o nich przygotowujemy wiec stale poszerzaj±cy się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy wy¶wietlane w kinach:


Filmy : Ponyo (Gake ue no Ponyo)

Ponyo (Gake ue no Ponyo)


Kraj: Japonia
Gatunek: Familijne, Fantasy, Przygodowe
Czas trwania: 100
Premiera Polska: 2008-07-19
Premiera ¦wiat: 2008-07-19
Dystrybutor w Polsce: Monolith


Obsada:
Opis Filmu: Niezwykła, piękna i mająca w sobie niecodzienną magię bajka wyglądająca spod marki Studia Ghibli w rewelacyjnej reżyserii artysty Hayao Miyazakiego (Księżniczka Mononoke, Spirited Away: W krainie bogów, Ruchomy zamek Hauru). Obraz mówi o niezwykłych przygodach niewielkiej rybki Ponyo oraz pięcioletniego chłopca nazywanego Sosuke, który jest jej największym przyjacielem. To historia o spełnianiu najpiękniejszych pragnień i trzymaniu w tajemnicy wielkich sekretów.



SprawdĽ czy "Ponyo" wy¶wietlany jest w twoim mie¶cie.....

Komentarze:
Brak Komentarzy


Dodaj Komentarz:

- Imię  
- Email

Zdjecia z Filmu


Okładki z Filmu


Dodano: 19-06-2014

Podobne z kategori : Zolwik Sammy , Jagodowa miło¶ć , Ugotowany , Shortbus ,

Adriana Lima, Twarz Seksowna, Blondynka Sexy, Kobieta, Bielizna Pussycat Dolls, Skóra, Rura Seksowna, Kobieta, Bikini, Włosy, Wanna Aktor, Shane West
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0223 sek