Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy wyświetlane w kinach:


Filmy : nieletni / pełnoletni (21 and Over)

nieletni / pełnoletni (21 and Over)


Kraj: USA
Gatunek: Komedie
Czas trwania: 89
Premiera Polska: 2013-03-08
Premiera Świat: 2013-02-28
Dystrybutor w Polsce: Best Film


Obsada:
Miles Teller - Miller
Justin Chon - Jeff Chang
Sarah Wright - Nicole
Jonathan Keltz - Randy
François Chau - Dr Chang
Opis Filmu: "nieletni / pełnoletni" (ang. 21 and Over ) to obraz z 2013 roku, reżyserski debiut Scotta Moore'a i Jona Lucasa, autorów słynnego „Kac Vegas”. Reżyserzy również odpowiadają za scenariusz tej komedii. Muzykę napisał Lyle Workman, zaś za produkcję odpowiadają David Hoberman, Ryan Kavanaugh oraz Todd Lieberman. Komedia ilustruje losy dwójki studentów, którzy w 21. urodziny swojego kolegi upijają go do nieprzytomności. Na drugi dzień są zmuszeni zrobić wszystko, aby doprowadzić go na test na uczelnię medyczną. Jeff Chang jest wzorowym uczniem. Przygotowuje się do kluczowego dnia w życiu... Niepomyślny skok z balkonu do basenu, ucieczka przed napalonymi nastolatkami z bejsbolami i sprint po dachach aut w bikini z pluszowym misiem w... a w dodatku żubr na zebrze. Wiele siniaków, setki śladów damskiej szminki na ciele i straszliwy kac, a za 2 godziny test do najbardziej prestiżowej szkoły... To wszystko nie tak miało wyglądać.



Zwiastuny

Sprawdź czy "nieletni / pełnoletni" wyświetlany jest w twoim mieście.....

Komentarze:
Brak Komentarzy


Dodaj Komentarz:

- Imię  
- Email

Zdjecia z Filmu


Okładki z Filmu


Dodano: 19-06-2014

Podobne z kategori : Life , Sanctuary , John Lennon. Chłopak znikąd , W drodze do Jah ,

Alicja W Krainie Czarów, Bajkowa, Kraina Aktorka, Aishwarya Rai Ashley Bulgari, Niebieska, Bluzka, Spódniczka Kobieta, Rozwiane, Wlosy Emanuela De Paula, Papuga Blondynka, Cate Blanchett
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0202 sek