Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budz± nie tylko nowo¶ci kinowe, ale równie¿ klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz co¶ dla siebie. Jej si³± jest przede wszystkim czê¶æ po¶wiêcona nowo¶ci± filmowym, z nami mo¿esz wiêc dowiedzieæ siê nie tylko tego, jakie filmy wchodz± w³a¶nie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz siê równie¿, kiedy i gdzie mo¿esz je zobaczyæ w ró¿nych polskich miastach, jak wygl±daj± ich zwiastuny, a tak¿e – co o kolejnych produkcjach s±dz± osoby, które ju¿ je widzia³y. Dbamy jednak równie¿ o osoby, które ceni± nie tylko same filmy, ale i odbiorców g³ównych ról, z my¶l± o nich przygotowujemy wiec stale poszerzaj±cy siê zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy wy¶wietlane w kinach:


Filmy : Niebo nad SaharÄ… (Le Dernier vol Bande)

Niebo nad SaharÄ… (Le Dernier vol Bande)


Kraj: Francja
Gatunek: Melodramaty, Przygodowe
Czas trwania: 98
Premiera Polska: 2011-07-08
Premiera ¦wiat: 2009-12-16
Dystrybutor w Polsce: Kino Åšwiat


Obsada:
Marion Cotillard - Marie Vallières de Beaumont
Guillaume Canet - Antoine Chauvet
Guillaume Marquet - Vincent Brosseau
Saïdou Abatcha - Saïdou
Frédéric Epaud - Louis
Michaël Vander-Meiren - Vasseur
Nabil Imtital - Tchalou
Halimata Graille - Amana
Mohamed Kounda - Adoua
Mohamed Ixa - Limane
Opis Filmu: Francuska Sahara, rok 1933. Kiedy samolot popularnego pilota Billa Lancastera ginie w trakcie lotu z Londynu do Kapsztadu, jego partnerka – nieustraszona zdobywczyni przygód Marie Vallières de Beaumont (Marion Cotillard) – rusza by odszukać ukochanego. Przymuszona do zatrzymania siÄ™ na obszarze Algierii, pilotka bez skutku zwraca siÄ™ o pomoc do przywódców wojsk francuskich, mierzÄ…cych siÄ™ z buntem tutejszych ludnoÅ›ci Tuaregów. Wyłącznym sprzymierzeÅ„cem podróżniczki okazuje siÄ™ skłócony ze zwierzchnikami puÅ‚kownik Antoine Chauvet (Guillaume Canet). Nie mogÄ…c powstrzymać Marie od niebezpiecznej wyprawy do centrum malowniczej, acz zabójczej pustyni, Antoine bierze jÄ… w kolejnÄ…, ryzykownÄ… misjÄ™ na obszarze wroga. Podróż bÄ™dzie jedynÄ… szansÄ… na odsÅ‚oniÄ™cie szokujÄ…cej prawdy o losie Lancastera, lecz również wstÄ™pem do wielkiego uczucia, które zjedna dwie niepokorne dusze w tajemniczych piaskach Sahary.



Zwiastuny

Sprawd¼ czy "Niebo nad SaharÄ…" wy¶wietlany jest w twoim mie¶cie.....

Komentarze:
Brak Komentarzy


Dodaj Komentarz:

- Imiê  
- Email

Zdjecia z Filmu


Ok³adki z Filmu


Dodano: 19-06-2014

Podobne z kategori : Nieobliczalni ! , Oz Wielki i Potężny , Czworo do pary , Powrót do domu ,

Cheryl Tweedy, Twarz, U¶miech Rudow³osa, Kobieta Dania Ramirez, Twarz Logo, Czerwone, Cartoon Network Kobieta, Mê¿czyzna, Poca³unek Portret, Keeley Hazell
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0195 sek