Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy wyświetlane w kinach:


Filmy : Mniam! (SeaFood)

Mniam! (SeaFood)


Kraj: Malezja
Gatunek: Animowane, Komedie
Czas trwania: 143
Premiera Polska: 2011-10-07
Premiera Świat: 2011-09-15
Dystrybutor w Polsce: Kino Świat


Obsada:
Już wkrótce...
Opis Filmu: Jesienią potwór oceanów panuje... na lądzie! Gdy przyjaźniąca się z łagodnym rekinem żarłaczem radosna rybka odkrywa, że kłusownicy zabrali jej niewyklutych braci i siostry, mimo zagrażających jej sytuacji wybywa w pogoń za porywaczami. Dzielny rekin nie zamierza zostawić kumpla w potrzebie i dzięki odkrytemu przez genialną ośmiorniczkę "rybiemu skafandrowi", dostaje się na lad. Tam odkryje, że ludzi i rekiny naprawdę mało dzieli i że ulubionym smakołykiem morskiego drapieżnika jest... kurczak! Tak rozpoczyna się fascynujący wyścig z czasem i rozbrajająco śmieszny pojedynek z myśliwymi i sprytnym drobiem, którego finałem może być tylko nieziemskie starcie o wielkie żarcie!



Zwiastuny

Sprawdź czy "Mniam!" wyświetlany jest w twoim mieście.....

Komentarze:
Brak Komentarzy


Dodaj Komentarz:

- Imię  
- Email

Zdjecia z Filmu


Okładki z Filmu


Dodano: 19-06-2014

Podobne z kategori : Nad życie , Baby Love , Poznajcie Harolda , Ostra randka ,

Koń, Kowboj, Wieczór, Ognisko Blondynka, Kręcone, Włosy Elisandra Tomacheski, Czerwony, Strój, Kąpielowy Denise Richards, Woda Heidi Klum, Złote, Dodatki Kobieta, Twarz, Makijaż, Włosy
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.018 sek