Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy wyświetlane w kinach:


Filmy : Grawitacja (Gravity)

Grawitacja (Gravity)


Kraj: USA, Wielka Brytania
Gatunek: Dramatyczne
Czas trwania: 90
Premiera Polska: 2013-10-11
Premiera Świat: 2013-08-28
Dystrybutor w Polsce: Warner Bros. Entertainment Polska Sp. z o. o


Obsada:
Sandra Bullock - Dr Ryan Stone
George Clooney - Matt Kowalsky
Opis Filmu: Opowieść o astronaucie, który wraz z przyjaciółką przebywa w przestrzeni kosmicznej reperując stację orbitalną. Niestety stacja zostaje zrujnowana, a znajdujący się na niej pozostali astronauci zabici przez szczątki rosyjskiego satelity. Dwoje uratowanych musi znaleźć metodę na powrót na Ziemię.Zwiastuny

Sprawdź czy "Grawitacja" wyświetlany jest w twoim mieście.....

Komentarze:
Brak Komentarzy


Dodaj Komentarz:

- Imię  
- Email

Zdjecia z Filmu


Okładki z Filmu


Dodano: 19-06-2014

Podobne z kategori : Odgłosy robaków - zapiski mumii , Soul Kitchen , Piątek 13-go , Tokijska opowieść ,

Anastacia, Piosenkarka, Żółta, Ściana Seksowna, Kobieta, Plaża, Skórzane, Spodnie Kobieta, Makijaż, Śnieg Ashley Greene, Twarz, Róża Twarz, Kobiety, Makijaż, Włosy Jessie J.
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0168 sek