Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twj entuzjazm budz nie tylko nowoci kinowe, ale rwnie klasyka, ktra cieszy kolejne pokolenia odbiorcw? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz co dla siebie. Jej si jest przede wszystkim cz powicona nowoci filmowym, z nami moesz wic dowiedzie si nie tylko tego, jakie filmy wchodz wanie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz si rwnie, kiedy i gdzie moesz je zobaczy w rnych polskich miastach, jak wygldaj ich zwiastuny, a take co o kolejnych produkcjach sdz osoby, ktre ju je widziay. Dbamy jednak rwnie o osoby, ktre ceni nie tylko same filmy, ale i odbiorcw gwnych rl, z myl o nich przygotowujemy wiec stale poszerzajcy si zbir tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy wywietlane w kinach:


Filmy : Czy Noam Chomsky jest wysoki czy szczęśliwy? (Is the Man Who Is Tall Happy?: An Animated Conversation with Noam Chomsky)

Czy Noam Chomsky jest wysoki czy szczęśliwy? (Is the Man Who Is Tall Happy?: An Animated Conversation with Noam Chomsky)


Kraj: Francja
Gatunek: Animowane, Dokumentalne
Czas trwania: 88
Premiera Polska: 2014-09-05
Premiera wiat: 2013-02-12
Dystrybutor w Polsce: Against Gravity


Obsada:
...
Opis Filmu: Film jest próbą pokazania niezwykle interesującej osobowości Noama Chomsky’ego, a także jego ciekawych, choć skomplikowanych naukowych teorii. Michael Gondry zdecydował się tu na wyjątkowy zabieg. Nie tylko prowadzi z naukowcem fascynującą i szczerą rozmowę. Dodatkowo ubarwił ją również fantastycznymi animacji, które w doskonały sposób obrazują na ekranie to, o czym opowiada Chomsky. Dzięki temu jego idee stają się znacznie bardziej zrozumiałe i przystępne dla widza. W efekcie film zmienia się w prawdziwą wizualną i intelektualną ucztę, a jego tytuł to świadoma i nieco ironiczna zabawa językiem, która nawiązuje do teorii języka Chomsky’ego.Zwiastuny

Sprawd czy "Czy Noam Chomsky jest wysoki czy szczęśliwy?" wywietlany jest w twoim miecie.....

Komentarze:
Brak Komentarzy


Dodaj Komentarz:

- Imi  
- Email

Okadki z Filmu


Dodano: 05-09-2014

Podobne z kategori : Dlaczego on? , Świnki , Pozdrowienia z raju , Mysi agenci ,

Shakira, Szkalana, Kula Kobieta, Lina, Do Selena Gomez, Czerwony, Kabriolet Zamylona, Mila Kunis Kobieta, te, Okrycie Carmen Kass, Czerwony, Strj, Dekolt, Warkocz, Morze
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmw Mapa filmw
0.0187 sek