Witamy w serwisie " wKinach.pl "! Na stronie tej przedstawiamy filmy, które mamy nadzieję, że pomogą Państwu w doborze nowości filmowych na które wybierzecie się Państwo do kina.
Człowiek, który gapił się na kozy (Men Who Stare at Goats, The)
Kraj: USA, Wielka Brytania
Gatunek: Komedie, Szpiegowskie Czas trwania: 93 Premiera Polska: 2009-09-08 Premiera Świat: 2010-05-07 Dystrybutor w Polsce: Forum Film Poland
Obsada: George Clooney - Lyn Skip Cassady Ewan McGregor - Bob Wilton Jeff Bridges - Bill Django Kevin Spacey - Larry Hooper Stephen Lang - Generał brygady Dean Hopgood Robert Patrick - Todd Nixon Waleed Zuaiter - Mahmud Daash Stephen Root - Gus Lacey Glenn Morshower - Major Holtz Nick Offerman - Scotty Mercer
Opis Filmu: Bob Wilton (Ewan McGregor) jest reporterem poszukującym ciekawego tematu do najnowszego reportażu. Przypadkowo spotkany Lyn Cassady (George Clooney) mówi mu opowieść, w którą aż trudno uwierzyć. Uważa, że jest przedstawicielem doświadczalnej jednostki wojskowej New Earth Army, która ma zmienić metody prowadzenia wojny. Wojsko zamierza wykorzystywać nietypowe umiejętności żołnierzy. Nieszczęśliwie zniknął twórca jednostki Bill Django (Jeff Bridges) i Cassady ma za zadanie go odnaleźć. Dziennikarz, licząc na zyskanie historii swojego życia, zaczyna podróż razem z nim. Ta wyjątkowo zabawna czarna komedia powstała w oparciu o prawdziwe, choć niezwykłe zdarzenia i jest adaptacją filmową bestselleru Jona Ronsona pod identycznym tytułem.
Komentarz do Opowieści, które żyją tylko w pamięci Całkiem nie zły film Autor: TomekKomentarz do Lęk wysokości Jest tam w scenie w szpitalu pewien pacjent, krótka rola a majstersztyk!!
Autor: AxonKomentarz do Alvin i wiewiórki 3 3D ten film jest superowy bo widziałam !!!!! Autor: agataKomentarz do John Carter Film świetny, fajne efekty (szczególnie w 3D), ocena to 8/10, te 2 punkty odjąłem za fabułę, bo jest przewidywalna. Autor: MatsKomentarz do Demony ale bedzie jazda niesamowita hehe lubie to Autor: andreas1880Komentarz do Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć Był już ktoś na tym? Autor: AnnaKomentarz do Wstyd Film traktujący o jałowym życiu mężczyzny bez większych aspiracji. Autor: MartaKomentarz do Surogaci Zombi;/ w wydaniu elektronicznym Autor: mocneKomentarz do Geneza Planety Małp Boże ta scena jak wpada do klatki i widzi inne małpy jest przeszywająca i niezwykle prawdziwa... Autor: oszi3Komentarz do Alvin i wiewiórki 3 3D Fajny Film! POLECAM Autor: Alexis