Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twj entuzjazm budz nie tylko nowoci kinowe, ale rwnie klasyka, ktra cieszy kolejne pokolenia odbiorcw? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz co dla siebie. Jej si jest przede wszystkim cz powicona nowoci filmowym, z nami moesz wic dowiedzie si nie tylko tego, jakie filmy wchodz wanie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz si rwnie, kiedy i gdzie moesz je zobaczy w rnych polskich miastach, jak wygldaj ich zwiastuny, a take co o kolejnych produkcjach sdz osoby, ktre ju je widziay. Dbamy jednak rwnie o osoby, ktre ceni nie tylko same filmy, ale i odbiorcw gwnych rl, z myl o nich przygotowujemy wiec stale poszerzajcy si zbir tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy wywietlane w kinach:


Filmy : Biała i Strzała podbijają kosmos 3D ( Belka i Strelka. Zvezdnye sobaki)

Biała i Strzała podbijają kosmos 3D ( Belka i Strelka. Zvezdnye sobaki)


Kraj: USA, Rosja
Gatunek: Animowane, Familijne, Komedie, Przygodowe, Dla dzieci
Czas trwania: 85
Premiera Polska: 2010-03-18
Premiera wiat: 2010-09-17
Dystrybutor w Polsce: ITI Cinema


Obsada:
Opis Filmu: Biała, pies cyrkowy i Strzała, kundel uliczny - nie myślały nawet o podróży za granicę, a co dopiero o podboju galaktyki! Zabawny zbieg okoliczności przetransportuje te dwa wyjątkowe zwierzaki w wir niecodziennej przygody! Nim jednak sięgną gwiazd spotka ich odjechany i skomplikowany trening dla prawdziwych kosmonautów... Cudowna, malowniczo zrealizowana animacja porusza, intryguje i mówi, że nawet ktoś całkowicie od nas inny może stać się naszym najlepszym przyjacielem. Ilustruje, że wspólnie, prościej wyplątać się nawet z najtrudniejszych tarapatów, że czasem warto oddać ostatnią kość, żeby zyskać kumpla do grobowej deski.



Sprawd czy "Biała i Strzała podbijają kosmos 3D" wywietlany jest w twoim miecie.....

Komentarze:
Brak Komentarzy


Dodaj Komentarz:

- Imi  
- Email

Zdjecia z Filmu



Dodano: 19-06-2014

Podobne z kategori : Café de flore , Sin City 2: Damulka warta grzechu , Dla niej wszystko , Wtorek, po świętach ,

Michelle Marsh, Blond, Wosy Paul Wesley Twilight, New, Moon Kobieta, Poza, Fotel Mama, Niemowl Jenna Dewan, Umiech, Twarz
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmw Mapa filmw
0.0274 sek