Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Fantasy wyświetlane w kinach:


Filmy

Film BFG: Bardzo Fajny Gigant


Kraj: USA, Wielka Brytania
Gatunek: Familijne, Fantasy
Czas trwania: 118
Premiera Polska: 2016-07-01
Premiera Świat: 2016-05-14
Dystrybutor w Polsce:

Porywająca opowieść o małej dziewczynce i tajemniczym Olbrzymie, który odkrywa przed nią cuda i sekrety magicznej krainy. Ekranizacja uwielbianej... czytaj więcej o "BFG: Bardzo Fajny Gigant"


Film Warcraft: Początek


Kraj: USA
Gatunek: Fantasy, Przygodowe
Czas trwania: 92
Premiera Polska: 2016-06-10
Premiera Świat: 2016-06-10
Dystrybutor w Polsce: United International Pictures Sp z o.o

Film zrealizowany na podstawie kultowej gry. Akcja, pełna symboli, magii i mitologii, rozgrywa się w fantastycznym świecie zamieszkiwanym przez ludzi... czytaj więcej o "Warcraft: Początek"


Film Bogowie Egiptu


Kraj: USA
Gatunek: Fantasy, Przygodowe
Czas trwania: 94
Premiera Polska: 2016-02-26
Premiera Świat: 2016-02-26
Dystrybutor w Polsce: Monolith Films

SET, bezwzględny bóg ciemności, siłą i podstępem przejmuje egipski tron. Faraon ginie, kapłani są bezsilni, a zwykli ludzie stają się niewolnikami... czytaj więcej o "Bogowie Egiptu"


Film Piotruś. Wyprawa do Nibylandii


Kraj: USA
Gatunek: Fantasy, Przygodowe
Czas trwania: 94
Premiera Polska: 2015-10-23
Premiera Świat: 2015-10-23
Dystrybutor w Polsce: Uniwersal

Piotruś Pan to nowe podejście do historii klasycznych postaci stworzonych przez J.M. Barriego. Film opowiada przygodę osieroconego chłopca, który... czytaj więcej o "Piotruś. Wyprawa do Nibylandii"


Film Lost River (Lost River)


Kraj: USA
Gatunek: Fantasy, Thrillery
Czas trwania: 92
Premiera Polska: 2015-06-10
Premiera Świat: 2015-06-10
Dystrybutor w Polsce: Best Film

Detroit. Przeklęte miejsce, w którym jedni próbują przetrwać, inni oddają się perwersyjnym fantazjom. Okolicą rządzi Bully, który obcina wargi... czytaj więcej o "Lost River"


Film W głowie się nie mieści


Kraj: USA
Gatunek: Animowane, Fantasy, Komedie
Czas trwania: 93
Premiera Polska: 2015-06-01
Premiera Świat: 2015-06-01
Dystrybutor w Polsce: Disney

Laureat Oscara® reżyser Pete Docter zawsze w swoich filmach zabiera widzów w wyjątkowe miejsca. Dzięki niemu odwiedziliśmy miasto potworów... czytaj więcej o "W głowie się nie mieści"


wstecz 1 | 2 | 3 | 4 |... 18 | następna

Carmen Kass, Niebieska, Bielizna, Kolorowa, Chusta, Morze Anna Kournikova, Twarz, Uśmiech Kobieca, Noga, Podwiązka Christina Aguilera, Auto Amanda Seyfried, Łóżko Brigitte Bardot
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0149 sek