Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Dokumentalne wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Królestwo Zwierząt - CINEMA PARK


Kraj: polska
Gatunek: Dokumentalne, Familijne, Przygodowe
Czas trwania: 180
Premiera Polska: 2007-10-22
Premiera Świat: 2007-10-22
Dystrybutor w Polsce: ...

W czasie programu odkryjemy dzika nature kazdym zmyslem. W Sali 3D, z kluczem ptakĂłw wyruszymy w ekscytujaca wyprawę w czasie ich corocznych... czytaj więcej o "KrĂłlestwo Zwierząt - CINEMA PARK"


Film Moje Winnipeg


Kraj: Kanada
Gatunek: Dokumentalne, Dramatyczne
Czas trwania: 80
Premiera Polska: 2007-09-07
Premiera Świat: 2009-10-02
Dystrybutor w Polsce: Gutek Film

Jeden z najoryginalniejszych i wyjątkowo zwariowanych filmĂłw minionego roku. Pełna specyficznego dowcipu wyprawa do Winnipeg, rodzinnego miasta... czytaj więcej o "Moje Winnipeg"


Film Na imię ma Sabine


Kraj: Francja
Gatunek: Dokumentalne
Czas trwania: 85
Premiera Polska: 2007-05-24
Premiera Świat: 2009-05-29
Dystrybutor w Polsce: Gutek Film

Wyróżniony na festiwalu w Cannes subtelny portret Sabine Bonnaire, siostry popularnej francuskiej aktorki, Sandrine. Dokument o Sabine Bonnaire... czytaj więcej o "Na imię ma Sabine"


Film Ślepy los


Kraj: Wielka Brytania
Gatunek: Dokumentalne
Czas trwania: 104
Premiera Polska: 2006-09-11
Premiera Świat: 2009-12-11
Dystrybutor w Polsce: Against Gravity

Tybet. W tym miejscu ludzie niewidomi egzystują jak wyrzutkowie, z dala od społeczności – zgodnie z zasadami buddyzmu tybetańskiego są... czytaj więcej o "Ślepy los"


wstecz 1 |... 15 | 16 | 17 |

Kobieta, Dłoń, Niebieska, Chusta Emma Watson, Łąka Emanuela De Paula, Rozwichrzone, Włosy Iron Man Kobieta, Poza, Kieliszek Odlot, Dziadek, Chłopczyk
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0141 sek