Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Dokumentalne wyświetlane w kinach:


Filmy

Film W piwnicy


Kraj: Austria
Gatunek: Dokumentalne
Czas trwania: 93
Premiera Polska: 2015-09-25
Premiera Świat: 2015-09-25
Dystrybutor w Polsce: Against Gravity

Piwnica to miejsce owiane sekretami. Nie wiadomo, co można tam znaleźć. W Austrii piwnica to sfera prywatna – przestrzeń, w której spędza się... czytaj więcej o "W piwnicy"


Film Citizenfour (Citizenfour)


Kraj: Niemcy, USA, Wielka Brytania
Gatunek: Dokumentalne
Czas trwania: 94
Premiera Polska: 2015-05-15
Premiera Świat: 2015-05-15
Dystrybutor w Polsce: Against Gravity

To zapis pierwszego spotkania dziennikarzy "The Guardian" - Glenna Greenwalda i Ewena Mac Askilla z Edwardem Snowdenem, whistleblowerem z NSA. Jeden... czytaj więcej o "Citizenfour"


Film Rzymska aureola


Kraj: Francja, Włochy
Gatunek: Dokumentalne
Czas trwania: 92
Premiera Polska: 2015-02-06
Premiera Świat: 2013-09-05
Dystrybutor w Polsce: Aurora Films

Tytuł oryginalny filmu - "Sacro GRA" pochodzi od skrótu GRA oznaczającego Grande Raccordo Anulare, czyli 68-kilometrowa obwodnica wokół Rzymu. Co... czytaj więcej o "Rzymska aureola"


Film The Crash Reel (The Crash Reel)


Kraj: USA
Gatunek: Dokumentalne
Czas trwania: 94
Premiera Polska: 2015-01-13
Premiera Świat: 2013-01-18
Dystrybutor w Polsce: Mayfly

Tam, gdzie Lucy Walker, reżyser dokumentu o rywalizacji amerykańskich sław snowboardu Kevina Pearce’a i Shauna White’a powinna wyłączyć... czytaj więcej o "The Crash Reel"


Film Władca wszechświata


Kraj: Austria, Niemcy
Gatunek: Dokumentalne
Czas trwania: 92
Premiera Polska: 2014-12-05
Premiera Świat: 2013-08-09
Dystrybutor w Polsce: Gutek Film

Po latach finansowego kryzysu, spadków na giełdach i walutowych spekulacji chyba już nikt nie ma wątpliwości, kim są prawdziwi władcy świata. To nie... czytaj więcej o "Władca wszechświata"


Film Totart (Totart)


Kraj: Polska
Gatunek: Dokumentalne
Czas trwania: 76
Premiera Polska: 2014-11-21
Premiera Świat: 2014-11-21
Dystrybutor w Polsce: Uniwersal

Rozwichrzona, porywająca opowieść o gdańskiej formacji artystycznej TOTART, która swoimi obrazoburczo-prześmiewczymi ujawnieniami rozsadzała ponurą... czytaj więcej o "Totart"


1 | 2 | 3 |... 17 | następna

Cristiano Ronaldo, Fotel Dave Batista, Okrzyk Dziewczyna, Niebieskie, Oczy, Łza Cote De Pablo Uśmiech, Spojrzenie, Amanda Seyfried Kobieta, Guma, Balonowa
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0271 sek