Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Czarne komedie wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Kochanie, chyba cię zabiłem (Kochanie, chyba cię zabiłem)


Kraj: Polska
Gatunek: Czarne komedie, Sensacyjne
Czas trwania: 85
Premiera Polska: 2014-04-04
Premiera Świat: 2014-04-04
Dystrybutor w Polsce: Kino Świat

Policjant Wierzbowski (którego gra Ireneusz Czop) – samozwańczy twardziel i naśladowca Brudnego Harry’ego, prowadzi do załamania... czytaj więcej o "Kochanie, chyba cię zabiłem"


Film Turyści


Kraj: Wielka Brytania
Gatunek: Czarne komedie
Czas trwania: 88
Premiera Polska: 2013-02-22
Premiera Świat: 2012-05-23
Dystrybutor w Polsce: M2 Films

"Turyści" to zabójczo czarna komedia o zakochanej parze na urlopie, której nikt nie chciałby spotkać. Tina i Chris wędrują z przyczepą kampingową... czytaj więcej o "Turyści"


Film Cudowne lato (Cudowne lato)


Kraj: Polska
Gatunek: Czarne komedie, Obyczajowe
Czas trwania: 83
Premiera Polska: 2011-02-11
Premiera Świat: 2011-02-11
Dystrybutor w Polsce: ITI Cinema

Miłość bywa ślepa i nie jest też szokiem, że na każdego gdzieś oczekuje druga część jabłka. Co jednak, gdy strzała Erosa trafi w serca dwóch panów, a... czytaj więcej o "Cudowne lato"


Film Rewers (Rewers)


Kraj: Polska
Gatunek: Czarne komedie
Czas trwania: 99
Premiera Polska: 2009-09-15
Premiera Świat: 2009-11-13
Dystrybutor w Polsce: Syrena Films

Akcja filmu, odbywa się w dwóch sceneriach czasowych – we wczesnych latach pięćdziesiątych oraz obecnie. Najważniejszą postacią jest Sabina... czytaj więcej o "Rewers"


Film Poważny człowiek


Kraj: USA, Francja, Wielka Brytania
Gatunek: Czarne komedie
Czas trwania: 105
Premiera Polska: 2009-09-12
Premiera Świat: 2010-06-11
Dystrybutor w Polsce: Best Film

Judith i Larry spędzili w małżeństwie dwadzieścia udanych lat. Tak przynajmniej zdawało się Larry’emu. Gdy pewnego dnia Judith zażądała rozwodu... czytaj więcej o "Poważny człowiek"Seksowna, Carla Ossa, Palmy Simon Baker Taylor Swift, Gitara, Las Brunetka, Zasłony, Sukienka Agnieszka Włodarczyk, Zalotne, Spojrzenie Kobieta, Słuchawki
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0153 sek