Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Czarne komedie wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Kochanie, chyba cię zabiłem (Kochanie, chyba cię zabiłem)


Kraj: Polska
Gatunek: Czarne komedie, Sensacyjne
Czas trwania: 85
Premiera Polska: 2014-04-04
Premiera Świat: 2014-04-04
Dystrybutor w Polsce: Kino Świat

Detektyw Wierzbowski (Ireneusz Czop) – sam siebie uważający za twardego glinę i następcę Brudnego Harry’ego, doprowadza do załamania... czytaj więcej o "Kochanie, chyba cię zabiłem"


Film Turyści


Kraj: Wielka Brytania
Gatunek: Czarne komedie
Czas trwania: 88
Premiera Polska: 2013-02-22
Premiera Świat: 2012-05-23
Dystrybutor w Polsce: M2 Films

"Turyści" to bezwzględnie czarna komedia o pewnej parze na wczasach, której nikt nie chciałby spotkać. Tina i Chris wędrują z przyczepą campingową... czytaj więcej o "Turyści"


Film Cudowne lato (Cudowne lato)


Kraj: Polska
Gatunek: Czarne komedie, Obyczajowe
Czas trwania: 83
Premiera Polska: 2011-02-11
Premiera Świat: 2011-02-11
Dystrybutor w Polsce: ITI Cinema

Miłość jest ślepa i nie ma też wątpliwości, że na wszystkich gdzieś oczekuje druga część jabłka. Co natomiast, gdy strzała Erosa trafia w serca dwóch... czytaj więcej o "Cudowne lato"


Film Rewers (Rewers)


Kraj: Polska
Gatunek: Czarne komedie
Czas trwania: 99
Premiera Polska: 2009-09-15
Premiera Świat: 2009-11-13
Dystrybutor w Polsce: Syrena Films

Fabuła filmu, odbywa się w dwóch tłach czasowych – w początkowych latach 50-tych oraz współcześnie. Kluczową bohaterką jest Sabina (Agata... czytaj więcej o "Rewers"


Film Poważny człowiek


Kraj: USA, Francja, Wielka Brytania
Gatunek: Czarne komedie
Czas trwania: 105
Premiera Polska: 2009-09-12
Premiera Świat: 2010-06-11
Dystrybutor w Polsce: Best Film

Judith i Larry przeżyli w małżeństwie dwadzieścia sielankowych lat. Tak przynajmniej zdawało się Larry’emu. Kiedy pewnego dnia Judith uznała, że... czytaj więcej o "Poważny człowiek"Kieliszek, Campari, Piękna, Modelka, Penelope Cruz Zaplątani, Księżniczka Craig Horner, Bridget Regan Dziewczyna, Hamak, Palmy Męska, Dłoń, Kostki Kobieta, Warkocz, Broń
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0301 sek