Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Animowane wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Sekretne życie zwierzaków domowych


Kraj: USA
Gatunek: Animowane, Familijne, Komedie
Czas trwania: 93
Premiera Polska: 2016-09-23
Premiera Świat: 2016-06-24
Dystrybutor w Polsce:

Jeżeli ktoś myśli, że kiedy zostawia swoje ukochane zwierzaki w domu, one zajmują się wyłącznie tęsknotą za nim, cóż, jest w błędzie. Zwierzaki... czytaj więcej o "Sekretne życie zwierzaków domowych"


Film Kosmiczna jazda. Hau hau mamy problem


Kraj: Rosja, USA
Gatunek: Animowane, Familijne, Przygodowe
Czas trwania: 76
Premiera Polska: 2016-09-02
Premiera Świat: 2014-02-06
Dystrybutor w Polsce:

Kosmiczna jazda dopiero przed wami! Małgorzata Kożuchowska i Agnieszka Dygant jako nierozłączne Biała i Strzała, sprawią, że odlecicie ze... czytaj więcej o "Kosmiczna jazda. Hau hau mamy problem"


Film Barbie: Gwiezdna przygoda


Kraj: USA
Gatunek: Animowane, Familijne
Czas trwania: 79
Premiera Polska: 2016-08-12
Premiera Świat: 2016-08-12
Dystrybutor w Polsce:

Piękna Barbie tym razem w roli kosmicznej księżniczki latającej w kosmosie na magicznej deskorolce. W podróży przez przestworza towarzyszy jej... czytaj więcej o "Barbie: Gwiezdna przygoda"


Film Sausage Party (Sausage Party)


Kraj: USA
Gatunek: Animowane, Komedie
Czas trwania: 89
Premiera Polska: 2016-08-12
Premiera Świat: 2016-06-10
Dystrybutor w Polsce:

Animowana komedia. Historia Franka, parówki, która odkrywa prawdę o sobie - o tym, kim jest i jaka jest jej rola. Po upadku z koszyka na zakupy... czytaj więcej o "Sausage Party"


Film Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie


Kraj: USA
Gatunek: Animowane, Familijne, Komedie, Przygodowe
Czas trwania: 95
Premiera Polska: 2016-07-29
Premiera Świat: 2016-06-30
Dystrybutor w Polsce:

Bohaterowie czterech filmów z serii Epoka lodowcowa, które w polskich kinach obejrzało ponad 6 milionów widzów, powracają, by przeżyć prawdziwie... czytaj więcej o "Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie"


Film 7 krasnoludków i Królewna Śnieżka - Nowe przygody


Kraj: Chiny
Gatunek: Animowane
Czas trwania: 93
Premiera Polska: 2016-07-08
Premiera Świat: 2016-07-08
Dystrybutor w Polsce: Mówi Serwis

W świecie Siedmiu Krasnoludków nie ma czasu na nudę. Tu wiecznie coś się dzieje. Pewnego dnia uciekająca przed złym wilkiem Zosia zostaje uratowana... czytaj więcej o "7 krasnoludków i Królewna Śnieżka - Nowe przygody"


wstecz 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |... 25 | następna

Anioł, Biel Alex Velea, Zimowa, Czapka Carmen Electra Kobieta, Mężczyzna, Pocałunek Uśmiechnięta, Blondynka Twarz, Kobiety, Blond, Włosy
 

Tagi strony - .

Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0136 sek