Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Animowane wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Wyspa dinozaura 2


Kraj: Niemcy
Gatunek: Animowane, Familijne, Komedie, Przygodowe, Dla dzieci
Czas trwania: 84
Premiera Polska: 2008-05-01
Premiera Świat: 2009-02-27
Dystrybutor w Polsce: Monolith

Na wysepce Tikiwu pojawia się obcy mieszkaniec. Okazuje się nim młoda panda o imieniu Babu. Mały dinozaur czuje się zazdrosny o najnowszą atrakcję... czytaj więcej o "Wyspa dinozaura 2"


Film Lato Muminków


Kraj: Polska, Finlandia, Austria
Gatunek: Animowane, Familijne, Fantasy, Dla dzieci
Czas trwania: 88
Premiera Polska: 2008-03-11
Premiera Świat: 2009-05-15
Dystrybutor w Polsce: Kino Świat

Przeciętny gorący dzień w Dolinie Muminków zostaje nagle skończony przez wybuchnięcie wulkanu, który powoduje powódź. Jest to dramatyczne w... czytaj więcej o "Lato Muminków"


Film Terra 3D


Kraj: USA
Gatunek: Animowane, Przygodowe, Dla dzieci
Czas trwania: 85
Premiera Polska: 2007-09-08
Premiera Świat: 2009-11-06
Dystrybutor w Polsce: Hagi Film

Mala zamieszkuje piękną planetę Terra - teren gdzie docenia się zgodę i tolerancję. Na nieszczęście spokój obywateli zostaje zakłócony przez Ziemian... czytaj więcej o "Terra 3D"


Film Arka Noego


Kraj: Włochy, Argentyna, Hiszpania
Gatunek: Animowane, Fantasy, Musicale, Przygodowe, Dla dzieci
Czas trwania: 88
Premiera Polska: 2007-06-29
Premiera Świat: 2009-05-01
Dystrybutor w Polsce: SPI

Bajkowa wersja historii o znanej wszystkim Arce Noego. Noe za rozkazem Boga tworzy arkę i wprowadza na nią istoty wszelkich gatunków. Kiedy sługa boży... czytaj więcej o "Arka Noego"


Film Toy Story (Toy Story)


Kraj: USA
Gatunek: Animowane, Familijne, Komedie, Dla dzieci
Czas trwania: 80
Premiera Polska: 1995-11-19
Premiera Świat: 2010-02-05
Dystrybutor w Polsce: Forum Film Poland

W trakcie wyjazdu ludzi zabawki z sypialni Andy'ego żyją swoim życiem. Kieruje nimi kowboj Chudy, kukiełka z drewna obdarzona sporą samoświadomością... czytaj więcej o "Toy Story"


wstecz 1 |... 23 | 24 | 25 |

Radosna, Cobie Smulders V for Vendetta, Maska Dziewczyna, Makijaż, Pióra, Charakteryzacja Diora Baird, Czarny, Biustonosz Seksowna, Kobieta, Choinka Alina Vacariu, Czarny, Strój
 

Tagi strony - .

Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0149 sek