Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Animowane wyświetlane w kinach:


Filmy

Film 7 krasnoludków i Królewna Śnieżka - Nowe przygody


Kraj: Chiny
Gatunek: Animowane
Czas trwania: 93
Premiera Polska: 2016-07-08
Premiera Świat: 2016-07-08
Dystrybutor w Polsce: Mówi Serwis

W świecie Siedmiu Krasnoludków nie ma czasu na nudę. Tu ciągle coś się dzieje. Pewnego dnia uciekająca przed złym wilkiem Zosia zostaje uratowana... czytaj więcej o "7 krasnoludków i Królewna Śnieżka - Nowe przygody"


Film Dzielny kogut Maniek


Kraj: Meksyk
Gatunek: Animowane
Czas trwania: 94
Premiera Polska: 2016-05-06
Premiera Świat: 2016-05-06
Dystrybutor w Polsce: Monolith Films

Sympatyczny nieletni kogut Mario od zawsze marzył, by zostać mistrzem. W dowolnej dziedzinie. Niestety los rzucił go ku agroturystyce. Krótko mówiąc... czytaj więcej o "Dzielny kogut Maniek"


Film Phantom Boy (Phantom Boy)


Kraj: Belgia, Francja
Gatunek: Animowane
Czas trwania: 94
Premiera Polska: 2016-04-29
Premiera Świat: 2016-04-29
Dystrybutor w Polsce: Vivarto

11-letni nowojorczyk Leo ma pewien sekret. Choroba sprawia, że potrafi opuszczać swoje ciało i przemieszczać się po mieście jako zjawa. W szpitalu... czytaj więcej o "Phantom Boy"


Film Ratchet i Clank


Kraj: USA
Gatunek: Animowane, Przygodowe
Czas trwania: 93
Premiera Polska: 2016-04-22
Premiera Świat: 2016-04-22
Dystrybutor w Polsce: Kino Świat

Po zdewastowaniu własnej planety, złoczyńca Drek wraz z armią posłusznych mu Blargów wyrusza na podbój kolejnych światów. Nieoczekiwanie na jego... czytaj więcej o "Ratchet i Clank"


Film Zwierzogród


Kraj: USA
Gatunek: Animowane, Komedie, Przygodowe
Czas trwania: 92
Premiera Polska: 2016-02-19
Premiera Świat: 2016-02-19
Dystrybutor w Polsce: Disney

Zwierzogrodu nie można pomylić z żadnym innym miastem. Jest to jedyna w swoim rodzaju współczesna metropolia zamieszkiwana wyłącznie przez zwierzęta... czytaj więcej o "Zwierzogród"


Film Barbie: Tajne agentki


Kraj: Kanada, USA
Gatunek: Animowane
Czas trwania: 92
Premiera Polska: 2016-01-15
Premiera Świat: 2016-01-15
Dystrybutor w Polsce: United International Pictures Sp z o.o

Barbie i jej przyjaciółki – Teresa i Renee – staną przed nie lada wyzwaniem. Wysportowane gwiazdy gimnastyki będą musiały przemienić się w... czytaj więcej o "Barbie: Tajne agentki"


1 | 2 | 3 |... 22 | następna

Seksowna, Kobieta, Spodenki, Cobra X-Men Wolverine Origins Cudowna, Blondynka, Maryce Kobieta, Zielona, Suknia, Kapelusz Uśmiech, Liv Tyler Kobieta, Ręce, Pierścionki
 

Tagi strony - .

Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0231 sek