Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Animowane wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Phantom Boy (Phantom Boy)


Kraj: Belgia, Francja
Gatunek: Animowane
Czas trwania: 94
Premiera Polska: 2016-04-29
Premiera Świat: 2016-04-29
Dystrybutor w Polsce: Vivarto

11-letni nowojorczyk Leo ma pewien sekret. Choroba sprawia, że potrafi opuszczać swoje ciało i przemieszczać się po mieście jako zjawa. W szpitalu... czytaj więcej o "Phantom Boy"


Film Ratchet i Clank


Kraj: USA
Gatunek: Animowane, Przygodowe
Czas trwania: 93
Premiera Polska: 2016-04-22
Premiera Świat: 2016-04-22
Dystrybutor w Polsce: Kino Świat

Po zdewastowaniu własnej planety, złoczyńca Drek wraz z armią posłusznych mu Blargów wyrusza na podbój kolejnych światów. Nieoczekiwanie na jego... czytaj więcej o "Ratchet i Clank"


Film Zwierzogród


Kraj: USA
Gatunek: Animowane, Komedie, Przygodowe
Czas trwania: 92
Premiera Polska: 2016-02-19
Premiera Świat: 2016-02-19
Dystrybutor w Polsce: Disney

Zwierzogrodu nie można pomylić z żadnym innym miastem. Jest to jedyna w swoim rodzaju współczesna metropolia zamieszkiwana wyłącznie przez zwierzęta... czytaj więcej o "Zwierzogród"


Film Barbie: Tajne agentki


Kraj: Kanada, USA
Gatunek: Animowane
Czas trwania: 92
Premiera Polska: 2016-01-15
Premiera Świat: 2016-01-15
Dystrybutor w Polsce: United International Pictures Sp z o.o

Barbie i jej przyjaciółki – Teresa i Renee – staną przed nie lada wyzwaniem. Wysportowane gwiazdy gimnastyki będą musiały przemienić się w... czytaj więcej o "Barbie: Tajne agentki"


Film Czarodziejska góra


Kraj: Francja, Polska, Rumunia
Gatunek: Animowane, Dramatyczne
Czas trwania: 92
Premiera Polska: 2015-12-11
Premiera Świat: 2015-12-11
Dystrybutor w Polsce: Solopan

Niezwykła opowieść o życiu Adama Jacka Winklera, którego historia mogłaby posłużyć za kanwę dla niejednego hollywoodzkiego filmu, a jest właściwie... czytaj więcej o "Czarodziejska góra"


Film Rabusie fistaszków


Kraj: USA
Gatunek: Animowane, Familijne, Komedie
Czas trwania: 94
Premiera Polska: 2015-11-06
Premiera Świat: 2015-11-06
Dystrybutor w Polsce: Kino Świat

1 genialna wiewiórka, 10 gangsterów z przypadku i 1000 kilogramów orzeszków. Szykujcie się na najśmieszniejszy skok w historii kina animowanego!... czytaj więcej o "Rabusie fistaszków"


1 | 2 | 3 |... 22 | następna

Aktorka, Candice Accola
Kobieta, Brunetka, Kwiaty Lady Gaga, Nogi Dziewczyna, Dłonie, Kwiaty Aktorka, Renata Dancewicz, CKM Sexy, Kobieta, Bielizna
 

Tagi strony - .

Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0228 sek