Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Animowane wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Dzwoneczek i tajemnica piratów


Kraj: USA
Gatunek: Animowane, Fantasy
Czas trwania: 78
Premiera Polska: 2014-08-14
Premiera Świat: 2014-02-12
Dystrybutor w Polsce: Disney

Dzwoneczek i jej utalentowane przyjaciółki wyruszają na pełną przygód wyprawę, by odzyskać magiczny pył, skradziony z Przystani Elfów przez tajemniczą... czytaj więcej o "Dzwoneczek i tajemnica piratów"


Film Tarzan. Król dżungli


Kraj: Niemcy
Gatunek: Animowane, Familijne, Przygodowe
Czas trwania: 88
Premiera Polska: 2014-08-01
Premiera Świat: 2013-10-17
Dystrybutor w Polsce: Monolith Films

Sympatyczna małpa Kala znajduje w dżungli opuszczone ludzkie niemowlę. Mimo początkowej nieufności stada, postanawia zaopiekować się dzieckiem... czytaj więcej o "Tarzan. Król dżungli"


Film Jak wytresować smoka 2


Kraj: USA
Gatunek: Animowane, Familijne, Fantasy, Przygodowe
Czas trwania: 105
Premiera Polska: 2014-06-20
Premiera Świat: 2014-05-16
Dystrybutor w Polsce: Imperial - Cinepix

DreamWorks Animation, wytwórnia, w jakiej wyprodukowano takie filmy jak "Shrek", "Kung Fu Panda" jak też "Krudowie", zaprasza na następną część... czytaj więcej o "Jak wytresować smoka 2"


Film Sarila


Kraj: Kanada
Gatunek: Animowane, Przygodowe
Czas trwania: 85
Premiera Polska: 2014-04-04
Premiera Świat: 2013-03-01
Dystrybutor w Polsce: Kino Świat

Kiedy wskutek mrocznych sił szczęście odwraca się od plemienia Eskimosów, jedyną metodą na przełamanie zaklęcia wydaje się wyprawa do magicznej krainy... czytaj więcej o "Sarila"


Film Rodzinka nie z tej Ziemi


Kraj: Kanada, USA
Gatunek: Animowane, Komedie, Przygodowe
Czas trwania: 89
Premiera Polska: 2014-02-21
Premiera Świat: 2013-02-15
Dystrybutor w Polsce: Monolith Films

Film autorów "Jak ukraść księżyc" i "Epoki lodowcowej 4". Kosmiczna rozrywka w stylu "Potwory kontra obcy". Astronauta Scorch Supernova jest... czytaj więcej o "Rodzinka nie z tej Ziemi"


Film LEGO® PRZYGODA


Kraj: Australia, Dania, USA
Gatunek: Animowane, Komedie
Czas trwania: 100
Premiera Polska: 2014-02-07
Premiera Świat: 2014-02-06
Dystrybutor w Polsce: Warner Bros. Entertainment Polska Sp. z o. o

Pierwszy pełnometrażowy obraz kinowy w wersji 3D, przedstawiający dzieje bohaterów ze świata LEGO. Pokazuje losy Emmeta, zwykłej, niewychylającej się... czytaj więcej o "LEGO® PRZYGODA"


1 | 2 | 3 |... 18 | następna

Usta, Mała, Piłeczka Keeley Hazall, Różowy, Biustonosz, Fotelik Kubuś, Puchatek, Sowa, Deszcz, Postacie, Filmowe Piękna, Kobieta, Bluzeczka, Diabełek Taylor Swift, Czarna, Sukienka Kobieta, Makijaż, Lila, Fiolet
 

Tagi strony - .

Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.02 sek