Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy Akcji wyświetlane w kinach:


Filmy

Film Drive (Drive)


Kraj: USA
Gatunek: Akcji
Czas trwania: 100
Premiera Polska: 2011-09-16
Premiera Świat: 2011-05-20
Dystrybutor w Polsce: ITI Cinema Sp. z o.o

Są mężczyĹşni, ktĂłrzy swobodę mają zapisaną w DNA. To oni jednym spojrzeniem umieją zmiękczyć delikatne serce i sprawiają, Ĺźe nie nie jest... czytaj więcej o "Drive"


wstecz 1 |... 6 | 7 | 8 |

Mężczyzna, Skrzydła, Anioł Kobieta, Lampka, Wina, Suknia Bianca Gascoigne, Twarz, Włosy, Biustonosz Jessica Alba, Fryzura Seksowna, Kobieta, Plaża, Palmy, Bikini Seksowna, Nauczycielka
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.2064 sek