Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wKinach.pl" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy wyświetlane w kinach:


Filmy, nowości filmowe wyświetlane w Kinach

Film Gabinet doktora Caligari


Kraj: Niemcy
Gatunek: Horrory
Czas trwania: 71
Premiera Polska: 1920-02-26
Premiera Świat: 2009-07-10
Dystrybutor w Polsce: Vivarto

Klasyczny film grozy. Alan udaje się do gabinetu zagadkowego doktora Caligari, gdzie wróż Cesare przepowiada, iż Alan przeżyje jeszcze tylko do... czytaj więcej o "Gabinet doktora Caligari"


wstecz 1 |... 311 | 312 | 313 |

Kobieta, Rozwiane, Włosy Kobieta, Spodnie, Kajdanki Claire Danes, Sweterek, Włosy Japonka, Tekstura, Kwiaty Chanelle Hayes Seksowna, Kobieta, Choinka
 

wKinach.pl 2007-2013.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
0.0433 sek